Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek a Moulinex...

Mi a véleményetek a Moulinex OW200031 típusú kenyérsütőről?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Hauser márkájú van,és tökéletes.Az eladó azt mondta,hogy a márkásak sem jobbak.Vettem már én is Molinex készülékeket,drágák,de több baj volt velük,mint egy másikkal.Csak a márkanevet kell megfizetni,nem a minőséget.
2009. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem OW500030-as van, kb. 2 éve szeretjük egymást. :)

Elég sokat gyötröm, kb. fél éve 2-3 naponta, és semmi baja, kikísérleteztem egy szuper kenyér receptet is vele, és mindig ugyanolyan lesz. Ha tudsz kicsivel többet is rákölteni, én mindenképp ezt ajánlom, mert ennek nagyobb, és praktikusabb alakú az üstje, és én úgy olvasgattam, mikor anno vettem, hogy a 2 lapátos gépek jobban dagasztanak.

2009. nov. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm válaszod. Én is azt hallottam, hogy a két lapátosabb jobbak. Árban különbség nem sok van köztük. Én elsősorban készen kapható lisztkeverékeket szeretnék használni mert időm a háztartásra sajnos kevés van.

Valószínű a te javaslatod mellett maradok!

2009. nov. 12. 10:47
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt:

[link]

2009. nov. 12. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem. Amúgy a hozzá tartozó receptfüzetben nagyon jók a receptek, én már többet is kipróbáltam, mindegyik bevált, de az egyiket saját szájízem szerint módosítottam, és többnyire csak azt használom. Több napig puha, ehető marad. Ha esetleg érdekel, szólj. Szerintem felesleges lisztkeveréket venni, mert kb. 3 perc alatt kész van friss élesztőből, és sima lisztből is a kenyér.
2009. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Annyit azonban árulj el, nekem tudatlannak, hogy mi lesz a keverőlapátokkal? Belesülnek a kenyérbe?
2009. nov. 12. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, nekem nem sül bele. :)

Persze csak azért nem, mert ugye van a géphez sütési táblázat, hogy melyik programban mennyi idő a dagasztás-kelesztés, és az utolsó dagasztás lejártáig telefon időzítőjével mérem a hátralévő időt. Ez kb. 1,5 óra. Ha megkeverte utoljára, onnan már csak egy kelesztés van hátra, meg a sütés, úgyhogy a lapátokat kiveszem, a tésztát meg szépen visszateszem a helyére. Így csak két kis pöcök marad benne a végén, ami nem zavaró.

2009. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!