Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Küldenétek nekem tanácsokat a...

Küldenétek nekem tanácsokat a Hausemeister family kenyérsütőgép használatához? Esetleg recepteket? Időzíteni melyik programokat lehet? Hogy állítom be?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs meg a használati utasítása és a teljes verziót nem is találom a neten.
2011. máj. 6. 13:27
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom, ezt az oldalt megtaláltad-e, de itt egész jól le van írva szinte minden róla.


[link]


És írok neked egy receptet is, amit én szoktam sütni, 1 kg-nál kicsit nagyobb kenyér szokott sülni belőle: (a hozzávalókat ebben a sorrendben tedd bele a gépbe)


4 dl víz, 3,5 kismérő só, 1,5 kismérő cukor, 7-8 dkg margarin, 80 dkg liszt, 1,5 dkg friss élesztő, (én a 2,5 lb-s méretet és a dark színt szoktam beállítani, és alapprogramon sütve a legjobb)


És itt az alaprecept, ami ennek a gépnek a használati útmutatójában van: (ezeket is ebben a sorrendben tedd a gépbe)


310 ml víz, 56 dkg liszt, 2 kiskanál só, (tejpor, ami nem muszáj: 2 evőkanálnyi, én még sosem raktam), 2 evőkanálnyi cukor, 3 evőkanálnyi vaj vagy olaj, 2 kiskanálnyi zacskós élesztő, 2,5 lb méretűre kell állítani.

2011. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. máj. 16. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!