Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A kenyérsütőgép gazdaságos?...

A kenyérsütőgép gazdaságos? Megéri beruházni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 09:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Elsősorban az előnye, hogy azt eszed amit beleteszel. Vagyis az E betűsöket nem...

A második, olyan illatokat csak a péknél érezhettünk anno...

Csodálatos dolog egy félórája sült E anyagok nélküli kenyeret reggelizni.

A költségeket ki lehet számolni, összeadod a hozzávalókat. Mindig grammra pontosan adagolni. Érdemes a digi konyhamérleg. Porélesztő helyett tökéletes a friss élesztő. 1csomag por=1deka friss. Tejpor helyett tej. Ezek mind csökkentik a költséget. Én egymás után többet is készítek. Mélyhűtőben biztonsági tartaléknak lefagyasztva sokáig eláll.

2012. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Még annyi: én a Vaterán negyedárban vettem újat.
2012. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
de vajon mennyi áramot eszik?
2012. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyire gazdaságos, de sütőben szoktam sütni, és jó szokott lenni. Nekem nincs is pénzem hogy kenyérsütőn és azon gondolkodjak, mennyit fogyaszt,nekem így jön ki gazdaságosabban.
2012. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 kovpet ***** válasza:
Kizárólag anyagilag nem hiszem, hogy megérné, de a finom friss kenyér nagyon jó, így az elvezet-faktor miatt megéri a dolog.
2012. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. márc. 11. 10:29
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Nekem évek óta van,és anyagilag is megéri. A benne sütött kenyér pedig finomabb,tovább marad friss,mint a bolti. Sőt, a sütőben sütöttnél is jobb.
2012. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Csak akkor éri meg a beruházás, ha többen vagytok, és elfogy a kenyér. Nekem is van sütőgépem,de már nem sütök kenyeret. Az első próbálkozások után kitapasztaltuk,hogy melyik recept az, ami sikerül. Teljesen más az íze, mint az üzletben kapható kenyereké. Akkor van értelme sütni, ha elfogy, mert 2 nap múlva már megszárad.Igaz,hogy a hűtőbe is be lehet tenni, de akkor nem eszel mindig friss kenyeret. Az általad sütött kenyér nem is hasonlít az üzletekben kapható kenyerekhez, mert ebben nincsenek tartósítószerek, így pl. sokkal sűrűbb,mint a bolti. Persze ezek az én tapasztalatim, de nagyon sok ismerősöm van, ahol 4-en élnek, és elfogy 2 nap alatt a házikenyér. Meg kell próbálni, ki kell tapasztalni, de ha nem válik be, akkor kidobtad a gép árát.
2012. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de hiába mérek ki mindent, alig néhányszor sikerült ehető kenyeret sütnöm. Viszont van ismerősöm aki évek óta csak otthon sült kenyeret eszik.
2012. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

3/9:

az enyém 700 W

2012. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!