Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A "tökéletes tojásrántotta"?

A "tökéletes tojásrántotta"?

Figyelt kérdés

Hogyan kéne megcsinálni?

Kíváncsi vagyok hogy a szimpla* rántottát mivel lehet feldobni.


*Az én receptem x tojás, egy csipetnyi só, őrölt bors-> felverés


És megsütöm olívaolaj és egy kis vaj keverékén


2012. márc. 10. 21:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem a hagymás-gombás a kedvencem, de a hagymás-májas is nagyon finom.( egy csirkemáj apró kockákra vágva)aztán még a sima zöldpaprikás tojásrántotta, kicsit csípős paprikából, ami le van pirítva, vagyis már majdnem sültpaprika. közepesen lágyan szeretem, nem kőkeményen.
2012. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Szlonnával szoktam, megpirítom pirosra, azután ütöm rá a tojást. Én is puhán szeretem, nem keményre sütve. Nekem csak só és bors megy bele. Még nagyon jó erdeti házi juhsajtot pirosra pirítani magában és arra ütni rá tojást, vagy sonkára. Scrambled eggs típusúra csinálom, kavargatom, közben félrehúzom, a vajat nem olvasztom lőre hanem a tojással együtt teszem bele az elején...pirítóssal, paradicsommal, sós vagy hűtött kovászos uborkával imádom, na meg friss krumplis, kemencében sült kenyérrel...
2012. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Én különböző sajtokkal és krumplival szoktam készíteni; camambert és füstölt sajt és krumpli a kedvenc ha rántotta. Apum meg úgy csinálja, hogy mindent belepakol, a gombát, a szalámit, a szalonnát, a paprikát, a hagymát, a krumplit, a sajtot és a brokkolit is. Érdekes, de jó, mondjuk nagyon tartalmas és nehéz az ő verziója. :D Az enyém viszont próbáld ki, isteni.
2012. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

amit életembe ettem egyik se hasonlithato ehez!ÉN TALÁLTAM KI!!

2db tojás

Bacon szalonna

2-3db virsli.

Fogom megpiritom a virslit és a bacont ha kész ráöntöm a tojást.Fűszerezem:Só,Bors,Citrombors

Ha ez kész fogok egy kis tálat

Ami az öntethez szükséges:

Tejföl

Bors

Hagyma

Fokhagyma

Belereszelem a fokhagymát a tejfölbe majd a hagymát.Öszekeverem.Most fűszerezem sóval és borsal.Majd ráöntöm a rántottára.

2013. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!