Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ennek ilyennek kell lennie,...

Ennek ilyennek kell lennie, vagy csak simán elrontottam? :S

Figyelt kérdés

Sütit sütöttem, csokitortát, ezekből a hozzávalókból:

250 g vaj

1 dl frissen facsart narancslé

250 g étcsokoládé (70 %)

2 dl cukor

4 tojás


Takarékon, minimum másfél órán keresztül sült, ha nem 2.

Kivettem, felvágtam, az alja és a teteje szépen megsült a közepe meg folyós:S Olyan mint a szuflé vagy nem is tudom. De megnéztem annak is a receptjét abba viszont kell liszt, szóval már ott tartok, hogy csak simán szerencsétlen vagyok és nem sikerült:S:( Pedig ízre nagyon jó, csak nem tudom, hogy ilyennek kell-e lennie liszt és sütőpor nélkül... Még nem csináltam ilyet, szóval nem is tudom mihez kell viszonyítanom. Köszi annak aki segít.

21/L


2011. júl. 16. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

te jó ég ! negyedkiló drága finom csokit elcseszni, már bocs.

keress egy jó brownie receptet, sokkal egyszerűbb és olcsóbb.

és az is eléggé csokis, de legalább van benne anyag.

2011. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik gagyinak ennyi anyagot ennyi tojás össze kell hogy tartson. Szerintem a hőfokkal volt a baj. Előmelegített sütőbe kell tenni közepes hőfokra, én mondjuk így csinálnám az ilyen fajta tésztát. Legközelebb biztosan jobb lesz, kísérletezz bátran, mert így ismered ki a sütőt és akkor nem lesz problémád vele többé. :)
2011. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!