Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ennek ilyennek kell lennie,...

Ennek ilyennek kell lennie, vagy csak simán elrontottam? :S

Figyelt kérdés

Sütit sütöttem, csokitortát, ezekből a hozzávalókból:

250 g vaj

1 dl frissen facsart narancslé

250 g étcsokoládé (70 %)

2 dl cukor

4 tojás


Takarékon, minimum másfél órán keresztül sült, ha nem 2.

Kivettem, felvágtam, az alja és a teteje szépen megsült a közepe meg folyós:S Olyan mint a szuflé vagy nem is tudom. De megnéztem annak is a receptjét abba viszont kell liszt, szóval már ott tartok, hogy csak simán szerencsétlen vagyok és nem sikerült:S:( Pedig ízre nagyon jó, csak nem tudom, hogy ilyennek kell-e lennie liszt és sütőpor nélkül... Még nem csináltam ilyet, szóval nem is tudom mihez kell viszonyítanom. Köszi annak aki segít.

21/L


2011. júl. 16. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lisztet és a sütőport hová tetted belőle? :) :) :)
2011. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem az a gond, hogy nyers maradt:/ valszeg az a baj hogy takarékon csináltad, de ez csak tipp
2011. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt nem írta a recept.
2011. júl. 16. 16:37
 4/12 A kérdező kommentje:
De olyan sokáig sütöttem:( Ennyi idő alatt egy egyszerű kis tészta hogy nem bír megsülni??? :@ :(
2011. júl. 16. 16:40
 5/12 anonim ***** válasza:
hát én ilyen receptről még nem hallottam,igazából alig van benne valamilyen szilárd anyag én se számítanék jobbra :D ízre finom volt?
2011. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De mondjuk én a sütőnkön se tudok kiigazodni. Mi vagy "lehajtjuk" vagy "felhajtjuk", szóval vagy takarékon vagy nagy lángon sütünk. Én nem tudok ilyen 175 meg egyéb fokokat beállítani:S Gondoltam a takarék lesz a biztos, mert pont akkor szoktak ilyenek lenni a dolgok ha magasra állítom, hogy kívül megsül belül meg nyers, de így gondoltam átsül az egész.
2011. júl. 16. 16:44
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]

Na megtaláltam közben.



Ízre finom persze, hát csokis:D Szeretem a csokit úgyhogy jó, csak én ilyen piskótaszerűségre számítottam, most egy kicsit csalódott vagyok:( Mert nem is írják meg a képen se látszik, hogy olyan folyós lenne:(

2011. júl. 16. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:
az egyik kommentelő írta, hogy neki is lágy lett a belseje, ha ez megnyugtat :)
2011. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz recept, de egészítsd ki liszttel és egy kis sütőporral és nem lesz folyós, hanem piskótaszerű, amilyenre te is gondoltál.
2011. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom újra jövő héten, ebbe nem nyugszom bele :D
2011. júl. 16. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!