Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Joghurttortát csináltam, de...

Joghurttortát csináltam, de túl híg lett (lent leírom hogy csináltam) mit lehet vele csinálni? Vagy ilyennek kell lennie és majd megdermed?

Figyelt kérdés
Instant zselatinnal csináltam, amit hozzáöntöttem a habtejszínhez. na ez innentől kezdve az istennek nem akart felverődni. A joghurtokhoz beletettem a cukrot és összekevertem. a 2-t összeöntöttem majd gyümölcsöket tettem bele. a díszítésem is eléggé elsüllyedt, olyan az állaga, mint a tejszínnek volt alapból. Már 1 órája a hűtőben van de semmi javulás, pedig 3-4 óra alatt jónak kéne lennie. :(
2011. jún. 23. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég annyi zselatin az össz folyadékhoz? Ez szokott lenni a leggyakoribb probléma.
2011. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En instant zselatint meg nem hasznaltam,csak ami lapokbol all,es ezt aztatas utan meleg krembe kell tenni.Amikor joghurttortat csinalok,egy keves joghurtot kiveszek,mikroba megmeligetem,es szetkeverem benne a zselatint,majd a többi hideghez adom.Lehet nalad is ez volt a baj.
2011. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon nem akar megdermedni, tedd be a fagyasztóba - megeszitek parfétortának, úgy is finom lesz

a zselatint én a leges legvégén szoktam beletenni, mikor már a tejszín habbá van verve, joghurttal óvatosan össze van keverve

2011. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6 óra hossza után még ugyanolyan volt az állaga, így tettem hozzá rendes zselatint felmelegítőset... hát most 1.5 órája van benn, talán sűrűbb már kicsit, nem tudom... holnap reggel meglátjuk, ha akkor se lesz jó csinálunk belőle parfét, ez jó ötlet köszönöm! :)
2011. jún. 23. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, összejött?
2011. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vagy így vagy úgy de meg kell enni...
2011. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!