Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy nagy adag szaftos, szalonn...

Egy nagy adag szaftos, szalonnás és kolbászos, lédús paradicsomtól pirosló, sok hagymával és paprikával készült lecsó mellé mit főznétek ki?

Figyelt kérdés
Mivel tálalnátok?

#lecsómánia
jún. 30. 14:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
46%
Én azt írtam, mindenki másképpen csinálja. Elkezdhetsz kötekedni is,De most cáfoltad meg önmagadat: Már nem lecsóról beszélsz, hanem: tojásos paprikáról, lecsós húsról, lecsós szeletről, a kérdésedben pedig:szaftos, szalonnás és kolbászos, lédús paradicsomos valamiről.Ezek szerint a te véleményedben is van minimum 6 fajta lecsó, de nevezd ahogyan akarod. Én válaszoltam sokakkal együtt, leírtam én hogyan készítem és hogyan szeretem Ha te csak olyan választ fogadsz el amit megálmodsz az nem a válaszolók gondja.Hogy ráadásul közé pakoltad a krumplit?? Nos az meg no komment.
júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

21-es, ezt te írtad 19-esként, igaz? "Nekem az alap lecsó és szinte csak ezt készítjük: 1 rész vöröshagyma, 3-4 rész bogyesz paprika, pár darab tojás, kenyérrel tálalva."

Hát erre írtam, hogy ha te a tojásos paprikát nevezed lecsónak, akkor a lecsós hús nálad tojásos paprikás hús.

Ennyi. Te nem értetted meg ezt a részt, pedig ez csak matek.

Én csak azt nem értem, hogy ha van egy kérdés, amiben nincs tojás és kenyér, és van még szavazás is hozzá, amiben szintén nincs tojás és kenyér, akkor te miért trollkodod tele ezt az egyszerű szavazós kérdést a tojásoddal és kenyereddel. Szerencsére vannak, akik megértették és szavaztak is. De nem tiltott új kérdést feltenni, akár szavazást is csatolhatsz hozzá, ahelyett, hogy 4, 19, 21-ként kötekedsz egy egyszerű szavazós kérdésnél.

A minimum 6 fajta lecsó megint tévedés, a lecsó, az lecsó, nem 6, hanem sokfajta elkészítési móddal. A kolbászos is csak egy variáció, ami a kérdésben szerepel, kolbászt sem kötelező bele tenni. De a kérdésben az van.

Különben meg senki sem kérdőjelezi meg a tojásos lecsó vagy tojásos paprika (paradicsom nélkül) létjogosultságát, de az más kérdés, nem ez.

júl. 1. 17:37
 23/24 anonim ***** válasza:
56%
Tepertőkrémes nokedlit, vagy tarhonyát.
júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én ennék még hozzá zsíros kenyeret vastagon megkenve.
júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!