Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zsírban vagy olajban sütés...

Zsírban vagy olajban sütés esetén finomabb a rántott csirke, miben süssem?

Figyelt kérdés
2023. júl. 8. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván zsírban.
2023. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
30%
Olajban. De ne a rémegyszerű Vénusszal meg az ilyen finomítottakkal.
2023. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 Talán hidegen sajtolt olajban kéne? Tiszta pazarlás lenne. Köztes megoldás a kevert, vagy 100% repceolaj, pl. Floriol Cardio.
2023. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
#2: Barom.
2023. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Olajban inkább,sokan nem szeretik a zsír illatát.
2023. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nóra Freilassingból ***** válasza:
Zsirban
2023. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet itt olaj meg zsírpártinak lenni, de amióta légsütőben sütöm a rántott dolgokat nekem valahogy jobb az ízük. Így azt mondanám, hogy egyik sem.
2023. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nóra Freilassingból ***** válasza:
65%
Na a légsütéstől borzalmas íze lesz ,az már nem igazi rántott hús.
2023. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Már hogy lenne borzasztó? :D


Nagyon finom és a buta hiedelmekkel ellentétben nem szárad ki. Én pont a minap csináltam csirkemellből és úgy csináltam, hogy ilyen konyha ecsettel mindkét oldalát megkentem kicsit olajjal. (Ez kb egy teás kanál mennyiség 4 szelet húsra) Majd bedobtam 8 percre 165 fokra, majd átfordítottam és újabb 8 percet kapott. Végül 3-3 perc 200 fokon.


A végeredmény egy nagyon finom ropogós panírral rendelkező szaftos hús lett, aminek a panírja nem égett meg és nem lett olyan, mint a beton, és belül sem lett száraz. Kb annyiban volt másabb, hogy nem volt az az intenzív olaj íze. De szerintem, ha bárki elé odarakják és megeszi akkor nem mondja meg, hogy ez légsütőben készült csak azt, hogy egy finom rántott húst eszik.


Szóval aki azt mondja, hogy borzalmas az bocsánat, de valamit nagyon elrontott amikor próbálta...


Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy én a hús ízért jobban kedvelem, mint az olajét.

2023. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nóra Freilassingból ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák..úgyse tudsz meggyőzni;)
2023. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!