Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A cordon bleu-t milyen sonkáva...

A cordon bleu-t milyen sonkával és sajttal csináljátok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ami épp van otthon. Ementálival, cheddarral, trappistával is sütöttem már.
2022. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Trappista+normál szeletelt kockasonka
2022. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Gruyére, vagy Appenzell sajt (Mild), a sonka meg sima.
2022. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb light mozzarella és Aldiban kapható Uzsonna sonkából csináltam. Nekem ízlett, a hús pedig csirkemell volt. Szóval közel sem az eredeti hagyományos felállás.
2022. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Baconnel szoktam+brie sajt

Ha nincs bacon akkor falusi sonkával a lényeg hogy füstös ízű sonka és vagy brie vagy cammamber.


Ha nincs cammamber vagy lágysajt akkor sima trappista


pro tipp: ha leszerelem a sajtot (én 1kg húshoz kb 30-40dkg sajtot előre le reszelek) 1-2kanál lisztet teszek a sajthoz alaposan át forgatom a reszelt sajttal és nem folyik ki olyan könnyen a husiból :)


+Extra: anno rászoktam hogy mindig tettem bele lila vagy sima hagymàt a család nem is hajlandó nélküle megenni nekünk ez így "cordon bleu", érdemes kipróbálni:) Kellemes ünnepeket mindenkinek, jó sütkérezést 🥰🎄

2022. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gépsonka és Trappista sajt.
2022. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!