Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A hamburgert Hamburger Jenö...

A hamburgert Hamburger Jenö találta fel?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

10. itt a GYK-n kicsit összefolyik az ilyesmi, többféle horizont van a kamukérdés és a trollkodás közötti "vonalon".


Vagy mondjuk úgy, hogy álkérdés.... Mert tényleg egy kattintással elérhető az információ amúgy.

2022. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
11. Nem olyan régen vagyok itt és csak az utóbbi időben járok fel gyakrabban, szóval az, hogy kamu egy kérdés azt nem ismerem fel. Mondhatod, hogy naiv vagyok, de ha látok egy olyan kérdést, amire úgy gondolom, hogy tudom a választ, akkor írok.:)
2022. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
12: majd ha már lehúzol itt 2-3 évet, sokkal árnyaltabban fogod látni. :-D
2022. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
nem ő találta fel, a város miatt nevezik annak ahol az elsőket készítették
2022. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget. De most már végképp nem értem. A hamburger Amerikábol származik.De Hamburger Jenö élhetett Amerikában és feltalálhatta ott is vagy esetleg forditva islehet, hogy ő kapta a nevét az élelmiszerről. Mert különben ha nem lenne köze a hamburgerhez, akkor Hamburgi lenne, nem pedig Hamburger szerintem igy logikus.
2022. ápr. 27. 20:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés, zsidó család, német név.
2022. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!