Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sertés darálthúsból is lehet...

Sertés darálthúsból is lehet hamburgert készíteni? Milyen plusz fűszert tegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Próbáltátok már? Van 8 hamburgerzsemlém (csomagolt), de okt. 1-jével lejár a szavatossága. Marhahúst nem veszek, ha van itthon darált sertéshúsom. Tippeket kérnék, vagy aki már próbálta, írja meg légyszi, hogy azzal is jó? Van itthon fűszerkeverékem, de az is sertéshúshoz való fűszer.

#hamburgerpogácsa #sertés darálthús
2021. szept. 26. 13:24
A kérdező szavazást indított:
csak marhahúsból jó
próbáltam már, sertéssel is jóízű lett
igen
nem, meg se próbáld
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Tok mindegy milyen husbol csinalod ... csinalhatod husmentesen is ... de!!! ... a hamburgerben levo pogacsa nem fuszerezett, max so es egy keves bors!!!


Hamburgerben a benne levo pogacsan kivuli dolgoktol lesz jo ize ... amiket melle szeletelsz, a sajt es a szosz.


Hamburger hus vagy husmentes pogacsat ne fuszerezd!

2021. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Fasirt van fuszerezve, hamburger huspogacsa nem!
2021. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

A hamburgerhús fűszere a só, esetleg kevés bors. Ezen kívül semmit nem kell bele tenni, mert a szósz és a friss zöldség mellé csak a hús ízt kell megadni. Pacsnizod, beolajozod kicsit és kisütöd a 2 oldalt.

Természetesen az ősi recepten kívül is van élet, más recepttel is el lehet készíteni. Pl. tejbe áztatott zsemlével lazíthatod, pici bors, fokhagyma és kömény.

Hamburgerhúsba hagyma, tojás és pirospaprika nem való, abból fasírt lesz.

2021. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na basszus most meglepődtem. Még sosem csináltam, nem is gondoltam, hogy csak só, bors kell bele. Mindenkinek ment a hasznos-jel.
2021. szept. 26. 13:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4, Igen, sokak szerint a sót sem szabad belekeverni, mert sózottan a sütés során több vizet enged ki magából, tehát szárazabb lesz.
2021. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy csinálom hogy nem keverem bele, hanem csak mindkét oldalát a pogácsának sózom, borsozom és megy a serpenyőbe. És nem kell összegyúrni a húst, éppen csak annyira hogy a pogácsa egyben maradjon. Illetve érdemes viszonylag vékonyra csinálni a pogácsát mert úgyis össze fog sülni
2021. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen jó sertésből is, csak kicsit más lesz így.
2021. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed az olcsó bolti hamburgereket 90%-ban sertéshús, de láttam már baromfit is. Ízre sajnos nagyon messze állnak attól, amit a gasztronómia hamburgerként ismer, úgyhogy nem érdemes csodát várni, ez inkább csak egy sült darált húsos szendvics.
2021. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sertéshúsból készítem. És én szoktam fűszerezni is: só, bors, vöröshagyma, kevés ketchup, mustár, 1 tojás. Nekem annyira bevált ez, hogy még a húst nem evő gyerekem is nagy szeretettel eszi :) Én a bucit is magam készítem, bevált recept alapján.
2021. szept. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9.! Neked külön (is) köszi. Én is fűszereztem mással is, és finom lett. Vöröshagymát apróra vágva és 1 tojást én is tettem bele. Tudjuk, hogy nem ez az eredeti, de műxik. :)
2021. szept. 29. 11:48
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!