Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sertés darálthúsból is lehet...

Sertés darálthúsból is lehet hamburgert készíteni? Milyen plusz fűszert tegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Próbáltátok már? Van 8 hamburgerzsemlém (csomagolt), de okt. 1-jével lejár a szavatossága. Marhahúst nem veszek, ha van itthon darált sertéshúsom. Tippeket kérnék, vagy aki már próbálta, írja meg légyszi, hogy azzal is jó? Van itthon fűszerkeverékem, de az is sertéshúshoz való fűszer.

#hamburgerpogácsa #sertés darálthús
2021. szept. 26. 13:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
utólagos tanács tudom, de arra figyelj hogy sertéshúsból nem szabad olyat csinálni mint marhából hogy a közepe félig átsült (van aki így csinálja, szereti) mert a nyers sertéshúsban orsóka féreg pete lehet ami aztán az emberben okozhat galibákat szóval a sertéshúspogácsákat mindig teljesen át kell sütni
2021. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11., Nem, ezt én is tudom. Átsütöttem rendesen. Köszi neked is!
2021. okt. 1. 12:16
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!