Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szoktatok otthon hamburgert...

Szoktatok otthon hamburgert készíteni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi kerül bele és milyen sorrendben? Saját készítésű buci és húspogácsa, vagy bolti? Esetleg hasábburgonyát szoktatok mellé kisütni?

2021. nov. 8. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Igen, szoktunk :)

Én sütöm a bucit, a húst is mi készítjük el :)

Mi nem rakjuk össze előre, hanem mindent oda teszünk , zöldségek, szószok stb, és mindenki magának csinálja meg, amilyenre szeretné :)

2021. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 terminator9000 válasza:
92%
Sütünk, saját darálthús átlagba disznó mert ezt szeretjük, zsemlet rendelni szoktunk helyi pékségtől nagyot és ja kivan téve tálcára azt tesze bele amit akarsz van sali, uborka,paradicsom, lila hagyma, sajt, ketchup mustár bbq stb
2021. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
87%
Én nem.
2021. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
93%

Hús, buci saját készítés. Általában marhahús kerül bele, néha vendégek kedvéért csirkemell is van.


Nem szoktam előre összelegózni őket, mindenki csinálhat olyat, amilyet szeret. Van előkészítve bacon, tükörtojás, lilahagymalekvár, zöldségek, különböző sajtok, szószok.

2021. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam.Sokkal jobb mint a gyorséttermes verzió

TT konyhája fenn van a Youtubon és ott nézdd meg a buci és a hús receptjét

Én marha daráltat szoktam használni de bármilyen darálthússal lehet ízlés szerint

Zöldségeket is ízlés szerint

2021. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Persze! Fogom a zsomit, felbevagom,kicsit megpiritom,hogy ne azzon at.

Majd a kovetkezok kerulnek ra.

Salata, hagyma, szosz, hamburgerhusi, tukortojas, bacon, hamburgerhusi, paradicsom, hagyma, salata, szosz.


ha csirkes akkor majonezzel megbolonditom meg

2021. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jókat írtatok :) Tükörtojás nekem még eszembe sem jutott, de nagyon jól hangzik, ki fogom próbálni. És olyanra csináljátok, hogy a sárgája folyós maradjon, vagy keményre sütitek?
2021. nov. 8. 15:57
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk, és ha már ennyit melózok vele, többnyire megadom a módját és faszénen sütöm meg.


1. Limara receptje alapján készül a zsemle/buci.

2. A hús 80% darált marhacomb, 20 % sertéslapocka, és csak kevés vöröshagyma, és bors kerül bele, és nagyon kevés só, a többi csak sülés után. Ezt már előző este összegyúrom.

3. Faszénizzitás. Amikor már szép fehérek, mehet a rácsra a húspogácsák. Miután kisült mind, akkor a kettévágott zsemléket rövid ideig rádobom a rácsra, mindkét oldalát megpirítom, így nem ázik el majd a szósztól.

2021. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

De guszta az a faszénes megoldás.Biztos nagyon finom.

A tükörtojást folyósra hagyva szerintem finomabb de ízlés kérdése

2021. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, a buci bolti, a húst én csinálom, saját recept alapján.


Ebben annyi a különbség az átlaggal szemben, hogy mivel nincs lehetőségem faszénen sütni, a füstös ízt viszont szeretem, így hogy egy árnyalatnyit hasonlítson rá, kb. 3/4 rész marhahús, 1/4 rész kicsontozott füstölt oldalast darálok egybe.

A többi összetevő meg szokásos, mikor mihez van kedvem.

2021. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!