Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szoktatok otthon hamburgert...

Szoktatok otthon hamburgert készíteni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi kerül bele és milyen sorrendben? Saját készítésű buci és húspogácsa, vagy bolti? Esetleg hasábburgonyát szoktatok mellé kisütni?

2021. nov. 8. 14:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Ritkán szoktam, de buciból boltit veszek. Egyetlen egyszer próbáltam saját bucit sütni Limara receptje alapján. Gyönyörű lett, de túl tömör, fullasztó.
2021. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktunk, nagyon is sűrűn. Akár csirke, marha, sértés, és igen tükörtojással is, és van mikor rántott vagy sült máj is kerül bele. 🙂
2021. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Saját gyártású "pulled pork" az igazi, és azzal megpakolni mindent. Lwazoktam a darálthúsos fasírtos összezagyvált dolgokról.
2021. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%

A bucit én sütöm, de a húspogácsát porból csinálom.

Én nagyon válogatós vagyok, úgyhogy én csak húst, sajtot, ketchupot, mustárt és paprikát teszek bele.

A család többi tagja salátát és hagymát. Krumpli az itthonihoz nekünk nem kell

2021. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2021. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%

Éreztem, hogy érdemes ezt a kérdést lenyitnom!:) Köszönöm 10-esnek az ötletet, hogy ez nem jutott eszembe!🤦 Pedig hatalmas ötlet! Remélem a hentesnél is partnerek lesznek abban, hogy daráljanak hozzá kis füstöltet.

14-es porból a húspogácsát?

Én is szoktam csinálni bár már jó régen volt. Hús saját készítésű mert a boltik tényleg nem jók! Viszont az itteni válaszokat elnézve kicsit szégyenkezve utána néztem a házi hambi zsömlének (mert pl.a gyros-hoz a pitát házilag szoktam), hát még jó, hogy nem vacakoltam eddig ezzel mert elég melós! De ezt nem tudván eddig is pékségben vettem hozzá bucit vagy jobb híján a tartós buci is jó ami élelmiszer boltokban kapható.

Nálam ami leglényegesebb az egészben az a hús és a sajt. Utóbbiból szeretem a cheddar-t, mert amúgy a Mekis hamburgert is imádom és ott is ezt a sajtot használják, meg egyszer ettem Balatonlellén egy amerikai hamburgerezőben, tudjátok ahol annyira megpakolják, hogy össze kell szúrni (zászlós) pálcikával, na ott is a cheddar adta meg azt az ízt,ami szerintem egy hamburgerhez dukál. A hús és sajt mellett fontos még a három féle szósz: kechap,majonéz és mustár. Ezeken kívül paradicsom,salátalevél, lilahagyma. De csak ha egy kis csalamádé kerül bele már úgy is egy teljesen jó retro hambit kapsz. Tükör tojás valóban érdekes ötlet. Én eddig csak pizzáta ütöttem rá, valahogy hambinál nem jutott eszembe. Extra feltét még amit szeretek az a pirított vöröshagyma és a grillezett camambert sajt.:) Na ezt jól kitárgyaltam!:) Köszi 10-es a tippet mégegyszer!:)

2021. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A füstös ízhez adnék tippet! Én is imádom, de akár egy húsmentes ételben is.

Létezik füstölt só és füstölt fűszerpaprika, amikkel remek füstös íz adható az ételnek! :)

2021. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
16 vagyok ez is egy szuper tipp, 17 köszönöm! Vidéki vagyok itt még nem láttam a polcokon, de majd figyelek meg néha eljutok Lidl-be, talán ott el tudom képzelni, hogy van. Ami itt van egyedül a Lucullus sonkás sült krumpli fűszersó, aminél úgy éreztem, hogy füstölt sonkás, illetve egyszer füst ízesítésű kockára is vetemedtem, igaz kb.csak negyedeltem a kockákat pl.ragukba és jó volt! Na meg sokszor teszek az ételek alá egy kakastaréj füstölt szalonnát, amit kiveszek elropogtatom miközben a zsírján folytatom az ételt. El tudom képzelni, hogy ilyen füstölt zsíron kisütött hamburger pogácsa is jó lehet!😊
2021. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Polcokon nemigen kapni. Én neten rendelem mindig, sok helyen kapni, van magyar termelő is, aki kifejezetten saját termelésű paprikát füstöl meg eredeti spanyol recept alapján. Mert eredendően spanyol "találmány", ők mindenbe füstöltet raknak. A füstölt só meg osztrák-német.
2021. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyira cuki vagy,azt hiszem meg is találtam a magyar (pécsi) forgalmazót és szuper egyéb fűszerei vannak nagyon jó áron (pedig láttam horror áron is füstölt sót) és pont egy olyan oldalon találtam, ahonnan egyébként is szerettem volna vitamint rendelni!:D Nem szeretném offolni a kérdést,de ezt még meg kellett osztanom egy nagy KÖSZÖNÖM kíséretében!:)
2021. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!