Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy süssem, hogy ne legyen...

Hogy süssem, hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
Fagyasztott sajtal, sonkával töltöttet vettem. Múltkor, mikor sütöttem, a külseje nagyon hamar megsült, de belül gyakorlatilag még fagyott volt. Mit rontottam el?
2022. jan. 27. 08:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%

#10

Nem sültem fel!:)

És ne nekem tulajdonítsd a saját beteg reakcióidat, nekem édesmindegy, hogy ki és hogyan csinál bármit is.

Még csak azt sem írtam, hogy így és így CSINÁLD, mindössze leírtam, hogy én hogyan csinálom. És még mindig csak a fröcsögés megy, az egyszerű kérdésre nem kaptam választ, hogy mi a gond az én eljárásommal.

2022. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tényleg nem bírja ki, hogy ne az övé legyen az utolsó szó. Szánalmas. :(
2022. jan. 27. 10:56
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
14, De aztán lehet, hogy csak a hisztid váltott ki, ha nem is indulatokat, de legalább is megrökönyödést. Belőlem biztosan, azt látva, hogy mennyire nem bírja elviselni valaki, ha nem neki van igaza.
2022. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
He-he, törölték is. Most aztán lesz otthon tombolás. Még talán ebéd sem lesz. :)
2022. jan. 27. 11:06
 15/18 anonim ***** válasza:
29%

A csomagolására mi van ráírva pontosan?

Én egyébként ezért szereztem be egy maghőmérőt. Belemártom az olajba, és mutatja, hány fokos, így tuti nem ég meg, és rendesen átsül.


Viszont egyszer kipróbáltam sütőben, azóta ott sütöm. Ugyanis elősütöttek ezek a mirelit félkész húsok, így még zsiradék sem kell hozzá.

2022. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem sűrűn veszek ilyeneket de nagy ritkán valóban jól jön ha van otthon. Nem tudom van e forró levegos sutod én mióta vettem szinte mindent abban készítek, olaj se kell hozzá. Vagy amit írtak fentebb, sutoben.
2022. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha nincs egyik se akkor viszont annyi hogy nem szabad tűz forró olajba tenni pont ezért, kívül megeg belül nyers marad. Közepes hofokon süsd.
2022. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 qkker1 ***** válasza:
100%
Túl hirtelen /nagy lángon/ sütötted.
2022. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!