Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A menütervezés bejön a gyakorl...

A menütervezés bejön a gyakorlatban vagy csak nagyon fegyelmezett embereknek való?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok?

2021. márc. 17. 07:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%

60!

Nekem a receptes füzetem segít ebben nagyon sokat. Én is sokszor kapom meg a nem tudom válaszokat, ilyenkor nyitom ki a receptes füzetemet. Már kb 10 éve írom össze a recepteket, kb minden bele kerül, amit elkészítettem valaha. Külön kategóriákba(és hát most már külön könyvekbe) szedtem, hogy el lehessen választani egymástól az ételtípusokat. Készítek képeket is, azokat is beragasztom, így könnyebb kiválasztani, hogy miből is gazdálkodjak :)

2021. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

61!


Szuper. Nekem van egy konyhai magazin előfizetésem -tobbnyire egyszerű, nem lazacra meg vaddisznóra építő receptek vannak benne-illetve az élelmiszerboltnak, ahonnan rendelek van saját ingyens recept újságja is. Ez utobbi online is fenn van es adott recept hozzavaloi egyszeruen hozza adhatoak a rendeleshez. A legújabb fejlesztésük, hogy saját recepted összetevőit felteheted kulon listákba és azt is gyorsan hozza tudod adni. 24kitchent is nézem sűrűn, onnan is jönnek jo otletek es ugye ott vannak még a csaladi kedvencek is.

2021. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%

62!

A lehetőségek tárháza végtelen, rengeteg recept jön velünk szembe nap mint nap, a magazinok nekem is a gyengéim

2021. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!