Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A menütervezés bejön a gyakorl...

A menütervezés bejön a gyakorlatban vagy csak nagyon fegyelmezett embereknek való?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok?

2021. márc. 17. 07:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
62%

40!


Neked mi bajod van?

2021. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
62%
Például a 39es kommentelő válasza. Vagy éppen azé, aki engem leszólt hogy írtam hogy nekünk nem jött be.
2021. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
81%

A 39-es válasza nem veszsekedés, hanem csak felhívta a figyelmet, hogy nem a menürendszer volt a rossz ebben az esetben, hanem az, hogy nem tartották magukat ahhoz, amire való lenne.

Éppen ilyen problémás esetben sokkal könnyebb lenne terv szerint fözni, mint összevissza, ha meg nem eszik meg az elkészített ételt, az sem azért van, mert nem müködik menöterv.

2021. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
35%

A 39. komment az enyém volt. Azóta sem értem, hogy a cukorbeteg nagymama és az ikrek miben befolyasoljak a menutervet. A cukorbetegek nyilván eleve olyat tervez az ember, amit ehet. Ha az ikrek micsik és sok figyelmet igényelnek, akkor nem tervez az ember olyat, amivel 3 órán át folyamatosan törődni kell a konyhában. Tehát nem értem, mi a probléma.


A nagynéni meg akkor is viszi ezeket, ha nincs menuterv, csak hopp ma ez lesz főzés, megintcsak nem értem mi a probléma azon az alapvető dolgon kívül, hogy eleve nem kellene vinnie semmit.

2021. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

Mondjuk igen én is sokszor úgy vagyok, kapunk családtagtól kaját vagy süteményt amit szívesen hoz jó szívvel én meg dobjam ki mert nem a terv része ?


De mindenki úgy csinálja ahogy neki jó. Én most próbálkozom a menütervvel ha bejon az jó ha nem ,nem .

2021. márc. 18. 15:01
 46/63 anonim ***** válasza:
18%

"Mondjuk igen én is sokszor úgy vagyok, kapunk családtagtól kaját vagy süteményt amit szívesen hoz jó szívvel én meg dobjam ki"

Miért kéne kidobni? Szólsz hogy eleve ne vigye oda, ne készítse el, és akkor semmit nem kell kidobni.

2021. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
62%

46!

Azért ez sok esetben nem így működik. Nekünk például sose szólnak a nagyik hogy hoznak valamit, hanem csak beállítanak. Nem fogom a kapuban mondani, hogy vidd haza, mert a menüben nem szerepelsz :D

2021. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

#47

Ja, hát ez a baj. Nekünk 1-2 alkalommal hoztak valamit, megmondtuk hogy már van étel itthon, azóta előre megkérdezik, hogy készülnek pl. sütit sütni, fogunk-e kérni belőle, és nem hordják ide kéretlenül. Direkt ezért szoktattuk le őket már az elején erről.

2021. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
24%

47!


Nem kell azt mondani hogy vigye haza. Ellenben lehet mondani, hogy Katineni, épp azon vagyok, hogy spóroljak a koynhan időt és pénzt, ezért menutervet írok, ne tessek ennyi etelt hozni.

De megegyszer, nem kötelező a menuterv.

2021. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:

Nekünk sem jelentik be, párom rokonságából mindig van aki hoz totál random, és tényleg kedvesen aztán nekem nincs pofám azt mondani , hogy köszi hogy gondoltál ránk de vidd vissza.

Volt már emiatt a “ mi kajánk” vagyis amit en főztem megmaradt és ment a kukába. Zavart de erőszakkal megenni nem akartam. Most lehet ha nem fogadom el egy ezrest spórolok de mellette megsértem párom keresztanyját pl?Szóval én megértem ezt az álláspontot is.

2021. márc. 18. 15:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!