Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tapasztalt háziasszonyok!...

Tapasztalt háziasszonyok! Hogy bírjátok ezt? Bele lehet ebbe őrülni? Mikor leszek szuper háziasszony? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Első probléma.A férjem eléggé válogatós.Nem tudom már mit tegyek elé.Reggelire és vacsorára gondolok,mert az ebédbe nem válogat.Nem szereti a kolbászt,szalonnát,tejet.A szendvicset már unja,és a tojást is.Egyszerűen kimerült az ötletház. :(

A zöldségeket is utálja,szóval kérlek, adjatok valami tanácsot, hogy mit tegyek elé.

Második probléma. Ti hogyan vagy honnan találjátok ki a következő napi menüt? Mert nekem már ez is gondot okoz.

Már úgy 6 éve főzök,de még mindig nem jöttem bele.


2010. aug. 13. 22:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Ez mind szép és jó lenne, de én úgy elkényeztettem a férjemet, hogy inkább éhezne, de fel nem állna magának készíteni. A kisfiunknak ugrik azonnal és nekem is ha megkívánok valamit, de saját magát már nem részesíti előnyben. Amikor bementem szülni a második kisfiunkat, akkor 10 napig kellett bent maradnunk.Az a 10 nap a nagyobbik gyermekünknek ugyan olyan jó volt mint a többi, mert főzött Neki és még sütit is sütött, de Ő maga csak akkor evett,amikor már fájt a gyomra. De ugye lustának sem lehet nevezni,mert nekünk meg tényleg ugrál :)

2010. aug. 14. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!