Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tényleg van olyan, ahol a...

Tényleg van olyan, ahol a férfi "kiveri a balhét", ha nincs aznap hús a menüben?

Figyelt kérdés

Itt is meg receptek alatt is többször olvastam már olyan megnyilvánulásokat nőktől, hogy a férjük kivágná őket, ha valami zöldséget tennének elé ebédre...


Nyilván képletesen kell ezt érteni, de tényleg van olyan, ahol a férfiak ennyire bele vannak őrülve a húst hússal mániába, hogy hisztiznek, ha néha nincs hús a kajában?


Az én férjem is van 85 kiló, felig fizika melót végez meg itthon is csinálja a hàz körüli dolgokat, de bőven megelégszik vele, hogy heti kb. 3 alkalommal eszünk húst, szóval olyan abszurd ez nekem.



2020. okt. 13. 18:39
1 2 3 4 5
 11/48 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Nálunk se apukám, se sógorom se a párom nem ilyen. Mindhárman vegetáriánusok/vegánok :D Viszont távoli családban van ilyen és ha átjönnek vendégségbe anyukám mindig izgul, hogy rendelnie kell húsos kaját étteremből mert jajjszegény majd nemlesz mitennie meg ő a húst szereti.

Én biztos nem vesződnék mondjuk vele, egyszer egy félévben, ha eljönnek, kibír tán húsmentes kaját, de hát anyukám nem így gondolkodik.

2020. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
24%

9es, hat bocs de a cukkinilepeny + salata nem kaja. Max eloetel!


Husmentes napok kellenek, egy gombaporkolt + nokedli, fozelek +tukortojassal OK. Vagy rantott brokkoli/karfiol tartarmartas, rakott kel stb. Zoldseglevesek.

De ilyen cukkini es meg salata is melle, hat nem is raknam le az asztalra ebedre sorry...

2020. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
70%

Vannak ilyen férfiak. Az ételt húsnak híjják, a krumpli, a tészta meg a nokedli az a köret, a többit meg egyék a nyulak, mer' ő dógozik, neki köll a zerő. A hús az vagy legyen rendessen kirántva, vagy ússzon a paprikás zsírban, mer' ettül a csirkemellytül csak fulad megfele, há' olyan száraz, mög se lehet enni.

Az ilyeneknek szoktam néha szójakockából pörköltet készíteni úgy, hogy elfelejtek szólni róla. Igazi élmény nézni az arcokat, mikor rájönnek, hogy a fél vagon perkűtt, amit az imént lapátoltak be, a jaó príma zaftját kitunkolták fehér kenyérrel és amit éppen a nadrágszíjat meglazítva, nagyokat fújtatva próbálnak kipihenni, húst nem nagyon látott.

Nem baj, ha az embernek vannak elvárásai az étellel kapcsolatban, de akkor nem árt, ha ért is a főzéshez, nem csak annyit tud, hogy amit anya elétesz a tányéron, azt fel kell falni.

2020. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
82%
Akkor az értő olvasás végett hadd ismételjem meg: VACSORA a cukkinilepény + saláta, mint írtam volt...
2020. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
84%
Az én férjem csak szabadság alatt fogyaszt marhát mert azt mondja a vörös hús befigyel az operációknál és nem tud rendesen koncentrálni.(szívsebész a drágám)
2020. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, de az én férjem nem.
2020. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem ez inkább ilyen toxic masculinity hülyeség aminek élettani alapja nem sok van.


Ha a kajában van megfelelő arányban szénhidrát, fehérje, rost, vitamin akkor ez 100% csak arról szól, hogy ő férfinek érzi-e magát.


Arról meg, hogy valakinek a férfiassága ilyen gyatra alapokon nyugszik, megvan a véleményem.


Nemtől függetlenül az embernek szükséges változatos, kiegyensúlyozott táplálkozást folytatni, és ennek része minden ételcsoport.

Aki ezt nem látja be, az hülye.

2020. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
11%

A két tábor között az a különbség, hogy a férfiak csak kimondják, hogy undorító, de a nők még a vadidegeneknek is meg akarják mondani, hogy mit egyenek.

És jobb, ha tudjátok, azért nem szól a férjetek, mert papucs

2020. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
92%

LOL


Ne magadból indulj ki, 18-as....

2020. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
88%
#17: 10pontos! :)
2020. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!