Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tényleg van olyan, ahol a...

Tényleg van olyan, ahol a férfi "kiveri a balhét", ha nincs aznap hús a menüben?

Figyelt kérdés

Itt is meg receptek alatt is többször olvastam már olyan megnyilvánulásokat nőktől, hogy a férjük kivágná őket, ha valami zöldséget tennének elé ebédre...


Nyilván képletesen kell ezt érteni, de tényleg van olyan, ahol a férfiak ennyire bele vannak őrülve a húst hússal mániába, hogy hisztiznek, ha néha nincs hús a kajában?


Az én férjem is van 85 kiló, felig fizika melót végez meg itthon is csinálja a hàz körüli dolgokat, de bőven megelégszik vele, hogy heti kb. 3 alkalommal eszünk húst, szóval olyan abszurd ez nekem.



2020. okt. 13. 18:39
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
Én múltkor tojásos nokedlit csináltam, meg borsólevest. Egyikben sincs hús, apum mégsem tiltakozott.
2020. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Ismerek ilyet. Szerencsére az én férjem nem ilyen. Sőt, nem is mindig én főzök.
2020. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
95%

Én is láttam ezeket a kommenteket...


Hát ki milyen virágot szakít, olyat szagol. :-D


Aki ezt megengedi, hát szenvedjen vele! :-D


Az én férjem szereti a húsételeket, de saját bevallása szerint a munkahelyhez közeli éttermekben (ahol hétközben kajál) kb. másnaponta teljesen húsmentes kaját vesz - mert nem annyira terheli a gyomrát, és utána jobban tud gondolkodni (tervező munkát végez).

2020. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
91%

Azért nagy különbség van egy kertész saláta és egy gomba paprikás nokedlival között. Nem mindegy, hogy a köretet kapja hús nélkül, vagy egy rendes, de húsmentes ételt. Utóbbinál szerintem nehéz olyat találni, aki kiakadna, ha nem minden nap húsmentes, csak pár nap.

A gomba paprikás nyilván csak egy példa, lehetett volna ez tojásos lecsó, tojásos nokedli, rántott sajt, gomba, főzelék gombafasírttal...

2020. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
3%
Igen. Szinte miden férfi csinál olyat. Csak van aki naponta van aki pedig hetente veri ki a balhét.
2020. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:
8%
Az
2020. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
13%
Igaz. Ha nem is veri ki a hisztit vagy azért mert szereti az illetőt aki főz rá vagy csak magában öröng. 8/8nap hús !
2020. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
68%

5

Valaki meg nem a balhét veri ki.

2020. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
86%

Az én cukkinilepény - saláta kombinációmra írta a másik kérdésnél valaki, hogy elzavarna ezzel a kajával :)

Hát, én nagyon szeretem a húst, de a Föld bolygónak meg az egészségünknek is jót tenne, ha kicsit kevesebbet fogyasztanánk belőle...

Főleg, ha valaki napközben a munkahelyén úgyis azt eszik, amit akar, nem látom be, miért gond egy kicsit könnyebb, húsmentes vacsora heti pár alkalommal.

Illetve, ha én főznék valakinek, és ő megpróbálna "elzavarni" azért, hogy mit főztem, az egy igen-igen rövid kapcsolat lenne. Szeretném hinni, hogy nem a középkorban élünk, ahol az asszonyállat gubbaszt a konyhában a hamuban, és azon igyekszik, hogy ura és parancsolója kénye-kedve szerint főzzön húst hússal ebédre és vacsorára is...

2020. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
#9 de csak kiegészítve egyéb teendőkkel házimunka kefe stb.. sorry
2020. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!