Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A milánóit vagy bolonyait...

A milánóit vagy bolonyait milyen darált húsból készítitek? Nekem mindig olyan száraz a hús.

Figyelt kérdés
Hiába van hozzá elég szósz. Próbáltam már sertés combból, csirkemellből, de mindig olyan száraznak érzem a húst. Ti hogyan és miből készítitek?
2018. nov. 19. 13:31
1 2
 11/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Marhanyakból.
2018. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Javaslam a sertés-marha kombinációt!

Csirkemellből mindenképpen száraz lesz. Zsíros hús szükséges az ilyen típusú ételhez!

2018. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
2018. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a milanoiba nem kell daralt hus, de az amugy is csak egy kitalalt etel :) a bolognai sertes-marha mixbol a legjobb. olyan receptet erdemes nezni ahol nem 1-2 ora a fozesi ido es veletlen sem spagetti tesztaval kinaljak, majdnem olyan tokeletes mint amiket olaszorszagban kapni! es azokat a recepteket is skippeld ahol nem keverik ossze a tesztat a szosszal talalaskor ;)
2019. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1-re: Valójában az sem helyes leírás és - magyar szégyenként - szinte senki nem tudja ezt. Mivel külföldi város és másképpen írjuk, ezért kötőjellel kell ragozni. Bologna-i. Tilos lenne egybeírni és ezt tanítják. Mivel ez egyébként kicsit hülyén néz ki, ezért én is magyarosítottam. Viszont mivel eléggé furcsa módon van másik Bolonya város és annak az eredeti neve nem is ez, ezért sajnos csak idézőjellel lehet magyarosítani. "Bolonyai".
ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!