Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Süttetek darált pulykahúsból...

Süttetek darált pulykahúsból fasírtat? Mit tettetek még hozzá? Nem lett igen száraz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, szoktunk. Nem szárított morzsát használok, hanem tejben ázott kinyomott zsemlét, így puhább.

hagyma, fokhagyma, só, bors, paprika, tojás.

Finom.


Ha úgy félsz, tegyél bele sajtdarabokat, vagy kis almadarabokart! Úgy is finom.

De egy kis aprított szalonnával meg készíthetsz zsírosabbat, ha szeretnél, vagy egy kanál zsírt beletéve. De nekünk ízlik simán, nem száraz!

2009. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is tettem már bele sajtot,szalonnát,de egyik sem vált be.Inkább teszek hozzá darált disznóhúst, 1 kg pulyka,30-40 dk disznóhús.Zsemlemorzsát semmilyen fasírtba nem teszek,csak áztatott zsömlét.Sóval,borssal,pici majorannával,szerecsendióval fűszerezem,és nem forgatom bele sütés előtt sem zsemlemorzsába.Így nem lesz száraz.
2009. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a darált pulyának nagyon furcsa mellékize van, inkáb nem csinálok belöle semmit, mert nem tudom jó étvággyal megenni.
2009. okt. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, nem pulya, hanem pulyKa
2009. okt. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!