Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nagyon szeretem a sült halat,...

Nagyon szeretem a sült halat, de sütés közben a paprikás liszt leoldódik az olajba. Hogyan lehet ezt elkerülni? Milyen a jó paprikás hal? Hogyan kell jól panírozni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én éppen ma sütöttem ilyet. Úgy szoktam, hogy besózom a halat megforgatom paprikás lisztbe, ebbe szoktam tenni borsot is. És forró legyen az olaj. Lisztbe forgatás előtt ne legyen vizes a hal.

2010. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A halat besózod, szárazra törölöd, paprikás lisztbe forgatod és azonnal!! forró olajban kisütöd. Ha a hal nedves, áll a panirban, vagy az olaj csak meleg, akkor lejön róla sütés közben.
2010. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyira forró olajba kell tenni, hogy azonnal "megkapja" a lisztet. Akkor a liszt kicsit összeáll és nem jön le.
2010. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sziasztok! én is sok halat sütök, és úgy, ahogy a többiek írták meg kell törölgetni.

de próbáljátok meg paparikás kukoricalisztben kisütni. én is pecásoktól hallottam, azóta úgy sütöm.nagyon jó ropogós kérget kap a hal, az ízén semmit sem változtat.

üdv.-egy pecásné_

2010. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Le kell itatni a vizet róla és amikor besóztad utánna ne várj vele hanem forgasd meg a paprikás lisztbe!

Jó étvágyat!

2010. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
59%

Helló!Én másképpen szoktam,mint Ti!Én olyan "vásáros"-"piacos" megoldást alkalmazok!!!

Nos a halat lesózom,papírtörlővel leitatom,megforgatom sima lisztben ÉS....Csinálok egy tojásból lisztből pirospaprikából pici borsból tejjel egy úgymond palacsintatésztát és így sütöm ki forró olajban!PRÓBÁLJÁTOK KI!!!Isteni!!

2010. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húú ez tényleg jól hangzik!!Én kipróbálom:)Köszike:-)
2010. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
paprika nem keseredik meg sütés közben?
2015. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!