Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kotyogós kávé főző de melyik...

Kotyogós kávé főző de melyik az igazi?

Figyelt kérdés

Barátnőm imádja a kis kinai sima kotyogósát viszont meg szeretném lepni őt egy "eredetivel".


Én is néztem ... de van ilyen elvileg egy márka van ami a csúcsok csúcsát jelenti a kotyogósban de nem tudom melyik az, hátha ti tudjátok :)



Illetve szerintetek érdemes venni egy kis kézi vagy elektromos darálót mert jobb a kvbabos kvzás vagy mind 1 hogy ő darálja le vagy megevszi a chibo-t :)?



Üdv egy olyan aki soha nem kávézik :)



Illetve ha a kifejezés nem jó hogy "eredeti" akkor melyik az ami elképesztően minősségi és nem ez a gatyi aluminium vacak :)


okt. 14. 15:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
39%
Ennyire irigy vagy, kérdező, hogy robbantanád őket ? Nem semmi
okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

aaa ez nem irigység, ez egy ilyen zsigeri debilség ami bennem lakozik :S


Nem tudom az okát vagy hogy mióta van ez talán így születtem de ha meglátok egy kávézót akkor felmegy a pumpa de ha látom benne a marketingszakos ügynököket na akkor végem.


beteg vagyok ....

okt. 14. 18:45
 13/27 anonim válasza:
100%

Na, mások a Görög tengerpartra mennek, én meg nagyon ritkán megajándékozom magam egy-egy kávéházi órával, bizony nagyon jól tud esni:)

De egyébiránt itthon én is kotyogóst iszom:)

okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
100%
Ja, nem én voltam a 11-es, pedig innen úgy tűnik , csak erre reagáltam én is :D üdv, 13as
okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Ez a jó hogy mások vagyunk ^^


Ha valami nagyon megy a világban az a KVzás (belülés vagy különlegességek) biztosan velem van a baj itt mert általában azt mondják hogy ha a többség szereti akkor a többi bekaphatja ^^ Barátnőm imád Kvzni Kisfiam meg maciKáVéval kezdi a napot 5 évesen én meg csak motyogok magamban hogy ezt mégis hogy lehet :D :@

okt. 14. 18:56
 16/27 anonim ***** válasza:
83%
Lehet marketinges szerettél volna lenni, amúgy tényleg debilség, mint a kutya amelyik a postast ugatja
okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
én tavaly Olaszországban ittam egy dupla eszpresszót, 1 óra múlva azt hittem a szívem átugrik a szomszéd asztalhoz:D nem tudom milyen kávéból csinálták, de olyat ütött. azóta sehol se ittam olyat, pedig sokat kávézom.
okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
🤣🤣
okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Elmész egy szombati mdf piacra, ahol a kirakodós vásznakon mindenféle kotyogós kávéfőzőt megtalálsz.


(Vahot u-i metromegálló)

okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Es vegyen használt kotyogósat a barátnőjének? Nem elég hogy olcsó amúgyis, az is használt legyen? Kinek van gusztusa
okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!