Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol tároljátok a sütőolajat?

Hol tároljátok a sütőolajat?

Figyelt kérdés

Anyum mindig a hűtőbe rakja, én meg a spejzba. Tegnap nálunk volt és felhívott hogy nem találja a hűtőben, mondtam neki hol van, erre olyan furán hümmögött és azt mondta mindenkit akit ismer sz a hütőbe rakja.

Amúgy mitől jobb a hűtőben? A boltokba sincs a hűtöbe


2023. aug. 25. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég a kamrába polcra rakni.Nem igényel hűtést.
2023. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
A nedves környezetet nem kedveli, így a hűtőbe tenni hiba. Tönkremegy. A hideg/meleg közömbös. Száraz, hűvös helyen, légmentesen zárható dobozban legjobb tartani, de aligha van aki a kis tasakkal variálna.
2023. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, én meg nem tudok olvasni. Sütőporra válaszoltam. :-) Mentségemre szolgáljon, hogy így írva még nem találkoztam az étolajjal


A megfelelő tárolóedények mellett az olajokat sötét, hűvös helyen és közvetlen napfénytől távol kell tartani. A nap ultraibolya sugarai növelik az olajhőmérsékletet, és rontják az olajok minőségét, ezért a tiszta illóolajok színes üvegtartályban történő tárolása erősen ajánlott.

2023. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hallottam még ilyenről hogy hűtőben tartja valaki az olajat :D

Mindenki akit ismerek, spejzben vagy a konyhaszekrényben tartja.

2023. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel a mosogató alatt tartom a szekrényben. A többi szekrénypolcom nem olyan magas, hogy beférjen. Eszembe nem jutna hűtőben tartani, de nem is ismerek olyat, aki ott tartaná.
2023. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltetelezve, hogy nem direkt napfeny es 45 fok van a helyisegben, polcon szekrenyben.
2023. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Rozsdas hordoban a haz mogott. Ha megtelik, jon a szippantos es elviszi. 3 ringgitet kapok kilojaert.



39F incel

2023. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!