Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Suliba/munkába milyen ételt...

Suliba/munkába milyen ételt visztek és miben tároljátok?

Figyelt kérdés

Én péksütin élek ilyenkor de konkrétam csak szén hidrát alig bírom ki vele a napot.

Hús rizs megy ilyesmivel az a bajlm hogy egész nap melegedik a taskamba és undi lesz..

Hordtok mini hűtő táskát vagy ti hogy oldjatok meg?


2020. máj. 9. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van hűtő + mikró a munkahelyen, úgyhogy bármilyen kaját tudok vinni.
2020. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgyszint mint az egyes plusz néha rendelek. Mindenfélét tudok enni bent.
2020. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha a hűtéssel megoldódik a problémád, akkor csomagold a kaját először is egy üres chipszes zacsiba tasak záró csipesszel. Ennek óriási előnye, hogy alumínium az egyik összetevője, ami a műanyagoktól eltérően tökéletesen elzárja a szagokat. Akár füstölt kolbászt is vihetsz benne, mégsem lesz büdi a táskád.

Ezt az egészet beteszed egy műanyag dobozba és mellé raksz egy jég akkut.

2020. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Van egy olyan ételhordóm amit be lehet dugni konnektorba és megmelegíti az ételt.Hűtőből veszem ki reggel ,nekem nem szokott baja lenni pedig én is ilyen rizses dolgokat szoktam enni...
2020. máj. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Amígy nem volt mikró meg hűtő addig szemdvicseket vittem. Tudom milyen rossz ez. De ha tartalmasabb kaját akarsz vigyél szendvicset és hozzá olyan zöldséget gyümölcsöt ami bírja a meleget. Pl répa, karalábé, paprika, alma, banán körte narancs. Volt hogy salátát is összedobtam és a nyári melegben vittem pici hűzőtáskát jégakuval. Azért munakehelyen kéne biztosîani ezeket az alapvető dolgokat érdemes megemlíteni.
2020. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A gimiben anno úgy csináltam, hogy a romlandókat ettem meg először. A kedvencem az áztatott zabkása volt, sok sok aszalt gyümivel. (Joghurt+zab+gyümi.) Ezt a hűtőből vettem ki, egy darabig tartotta a hőmérsékletét, ezt ettem meg először. Utána következett a gyümölcs. Alma, narancs, banán, stb. Végül ha még éhes voltam, jött valami pékáru. Esetleg vihetsz magaddal protein port, és készíthetsz egy protein shaket ha nem vagy a szénhidrátok pártján.

Az egyetemen olyan ételeket viszek magammal, ami szobahőmérsékleten is megfelelő számomra. Pl tepsiben sült hús zöldségekkel.

2020. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nálunk van hűtő de sosem használom.

A táskám túra hátizsák, ami egyrészt jól tárja a hőt, másrészt biciklivel járok, úgyhogy ez a legpraktikusabb.

Másrészt én úgy tervezem be az ételfogyasztást, hogy mikrózni se kelljen. Az ebédem a hütőből kerül a táskába. A 4-5 óra alatt langyos, szobahőmérsékletű lesz és ebédidő alatt ehető is.

2020. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!