Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy tároljátok a virslit?

Hogy tároljátok a virslit?

Figyelt kérdés
Keveset vesztek, és nem fagyasztjátok le, vagy egyszerre vesztek nagy mennyiségben, és lefagyasztjátok?

2021. máj. 29. 15:08
A kérdező szavazást indított:
Nagy mennyiség➡️Lefagyasztás
Kis mennyiség➡️Elfogyasztás rövid időn belül
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Kolisként volt hogy mikor elittam a pénzem mindig, vettem egy bizonyos Őszinte Csirke márkájú virslit akciós 300Ft/kg áron, de vagy 20 kilót, mert pár nappal később újra 400 lett. Ne tudjátok meg a szobatársak reakcióját mikor gyömöszöltem be a hűtőbe. 1,5 hónapig azt ettem minden egyes nap.
2021. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

jesszumpepi, 300 ft/kg...????


Abban mi volt????? Csirkebőr + csirketoll összedarálva? :))))))

2021. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de 4 perc 15 másodpercig kellett mikrózni.

Ha picit rövidebb ideig melegítettem akkor olyan volt mint a gumi, ha tovább akkor teljesen olyan állaga lett mint az extrudált kukoricapehelynek. Konkrétan virsli ízű Cheetos lett.

2021. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem eszem annyiszor virslit, hogy nagy mennyiseget kellene vennem belole. Amikor megkivanom es veszek, akkor azt el is fogyasztom.
2021. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszek nagy mennyiséget, csak amennyi elfogy. Mindig kapni mindenfélét és nem olyan drága. A fagyasztót komolyabb dolgoknak tartogatom.
2021. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
abc-ben. Amikor akciós akkor veszek
2021. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Két kilós csomagot szoktam venni az egyiket lefagyasztom a másik a hűtőbe áll. Nálunk nem sokáig marad meg
2021. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor minek kell a fagyasztóban növelni az árát???
2021. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nagy" evőként megveszek egy 8-as bécsi virsli csomagot, eszek belőle 1-et, a többit pedig lefagyasztom. Így legalább mindig van otthon.

Erről a kérdésről az jutott eszembe, mikor egyetem alatt a tescoban 3 szelet felvágottat vásároltam. Hiába magyaráztam a pultos nőnek, hogy nekem ez 3 napra elég, utána úgyis megromlana abban a rossz minőségű csomagoló anyagukban, egyszerűen nem bírta abbahagyni a nevetést. Többet sem vásároltam abban a Tesco pultban.

2021. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!