Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mennyire működik gördülékenyen...

Mennyire működik gördülékenyen a visszaváltási rendszer az általatok látogatott üzletekben?

Figyelt kérdés
A Lidl, Aldi, Penny rendszerével teljesen elégedett vagyok. A Sparnál és a Tesconál vegyes a kép. Több helyen mint ha csak direkt a leglehetetlenebb helyre telepítették volna a visszaváltó automatákat. Keszthelyen például a teljes hipermarketet megkerülve, egy füves területen átvágva lehet megközelíteni a visszaváltót. Bevásárlókocsit nem lehet eltolni odáig, gépkocsival nem lehet megközelíteni (vagyis behajtani tilos). A belvárosi Spar szintén tiszta szégyen ebből a szempontból, ellenben az Intersparnak pirospont. Nektek mik a tapasztalataitok? Én azt tervezem, hogy szabotálni fogom az olyan üzleteket ahol szívatják a vásárlót a visszaváltással.

júl. 7. 22:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, majd megkérdezem a helyi kukázókat.
júl. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%
Gördülékenyen működik. Egyetlen apró probléma van csak, hogy rohadt sok helyet elfoglal a palack. Igazán megoldhatták volna, hogy összelapítva is bevegye, ha már egyszer az automata is azt csinálja a bevétel után.
júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
59%

Simán megy minden gond nélkül.

Azért kitalálhattsk volna hogy taposva is menjen,pl havernál voltunk Izlandon ott megy.

Vagy valaki meggazdagszik ha kitalál egy zárt tárolót a dobozoknak ahol a sörös doboz nem folyik ki.

júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen jól működik. Igen, valóban sok bolt nagyon hülye helyre tette a gépeket, szerencsére a közelemben van olyan több is, például a Penny, a Spar és a Lidl, ahol a bolt előterében van, így be se kell menni, csak visszadobom és már megyek is tovább. Az Auchannál és az Aldinál bent van az eladótérben, így ott az nem működik, hogy veszek egy üdítőt, megiszom és ott helyben vissza is váltom, de legalább elérhetők. A Tesco és a CBA viszont úgy eldugja, hogy külön rá kellett kérdeznem a vevőszolgálaton, hogy merre van. Ez azért befolyásolja a bolt preferenciámat, mert a közelben van mindegyik rövid buszos távon belül.
júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
59%
Szar az egész. Nem veszi vissza az ott forgalmazott boros üvegeket, 3 helyen próbáltam (Metro, Lidl, Interspar).
júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen jól működik, bokáig járunk a kifolyt löttyökben, tele van a környék kukázó sárga darázzsal és erősen napbarnított emberekkel.
júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
67%
#5 rajta van a logó? Anélkül hiába próbálod, nem fogja visszavenni, de az automaták mellett szokott lenni szelektív gyűjtő, ahol elhelyezheted.
júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
24%
#7 A boltban levették a 100 Ft-os üvegbetétet, tehát ezért nem kóser a rendszer.
júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
41%
#8 A boltok össze-vissza számolják ezt, bár én pont olyannal találkoztam, hogy nem számították fel a díjat, de rajta volt a logó és vissza tudtam váltani. De mindig megnézem a blokkot, ha a fordítottja történne ott helyben panaszt tennék.
júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
87%
#9 Ezek a La Fiestás üvegek mindig is betétesek voltak és lesznek.
júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!