Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az új visszaváltási rendszerbe...

Az új visszaváltási rendszerben a flakonokért kapott cetlit elfogadják az önkiszolgáló pénztáraknál?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Tesconál igen, a többit még nem próbáltam. De egyszerűbb visszautalva kérni, egy perc alatt visszajön hétvégén is, így nem is muszáj vásárolni a boltban, csak bedobod a palackot és kisétálsz.
tegnapelőtt 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
#1 Egyszerűbb lenne ha a fostalicska appjuk működne.
tegnapelőtt 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
#2 nekem tökéletesen működik, lassan 5 éves telón. Szóval a hiba az Ön készülékében van.
tegnapelőtt 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Biztos azért válaszolta ezt nekem a MOHU, mert olyan jól működik... 😅


"Az illetékes szakterületünk a hibákon dolgozik, kérjük ismételje meg a belépést később.


Átmeneti megoldásként javasoljuk,hogy az automatáknál vagy az utalványt vagy az adományozást tudja választani.

Az az utalvány, amit a visszaváltó automata kiadott, készpénzre váltható a kereskedőnél vagy értéke levonható a vásárlás végösszegéből( az utalványok 6 hónapig érvényesek ).


Az okozott kellemetlenségért ezúton is elnézését kérjük."

tegnapelőtt 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most megnyitottam és tökéletesen működik, megjelenik a nevem, a QR kódom és az eddig visszautalt összeg. Csak visszaváltható palackom nincs, a nagy boltokban még mindig a régi van, kisboltokban és vendéglátókban kaptam eddig visszaválthatót.
tegnapelőtt 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lidlbe nem lehet önkiszolgáló kasszánál használni.
tegnapelőtt 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Az app nálam sem működik, nem enged belépni. Nem véletlenül áll egy csillag körül az értékelése a storeban.
tegnapelőtt 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk tökéletesen működik az app.
tegnap 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,a cetli kell szinte minden automata egyforma.
tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!