Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Égő hogy 17 évesen nem tudok...

Égő hogy 17 évesen nem tudok főzni? Ha nyáron megtanulok még lehetek jó háziasszony? Más hány évesen tanult meg?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 20:41
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
51%
Szvsz nem sok 17 éves tud főzni, de az igenis gáz ha valaki úgy költözik el otthonról hogy nem tud.
2010. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem égő,de ha megtanulsz főzni az dicséretes.Legyen sok

örömöd benne.

2010. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom akkor tanult meg mikor összeköltözött apósommal. Anyu már fiatal korában is tudott. Persze nekem anyu főztje a finomabb, de anyós is jól főz.

Amúgy pár alap dolgot megtanulsz valakitől(pl. rántás, hagymapirítás) utána pedig már egy részletes, jó minőségű szakácskönyvből bártan főzhetsz.:)

2010. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos kérdés :) dehogy égő, sok háziasszony, feleség nem tud főzni egyáltalán. Jó, hogy ez téged érdekel. Én nagyon sok örömet találtam a főzésben, nem úgy tekintettem rá, hogy kötelező, magam és a párom miatt csináltam és néha ha jöttek hozzánk barátok, szülők, miattuk. Jól esett az elismerés, hogy megérte dolgozni. Egy nyár alatt úgysem fogsz megtanulni mindent, ez szerintem folyamatosan jön és ne szegje kedved, ha valami nem sikerül, ezen mindenki átesik.
2010. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
nem égő. nekem se tud nagyon sok barátnőm. én viszont imádok :) főleg azért mert anyum zsírosan szeret elkészíteni mindent, de én nem nem akarom azt enni, szóval magamnak kell csinálni. ne izgulj, kezdj egyszerűekkel (pl. tojásrántotta) aztán majd belejössz ;) sok sikert! :) 16/L
2010. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Most ha azt mondom, hogy 17 éves srác vagyok és 15 éves korom óta meg tudom főzni a legalapabb dolgokat, mint pl.: húsleves, csirkepörkölt, oldalas és még rengeteg mást akkor ahhoz mit szóltok? xD Azóta a cukrász vénámat próbálom tökéletesíteni...hát ízre már finom, csak még a díszítésen kell csiszolni.
2010. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

21:04

ez tök jó! nekem unokaöcsém 12 éves és ő is tud már ezt azt. főleg sütiket, ugyanis mamája cukrász, és eléggé ráütött. szóval ő is ügyes srác! :) meg egyik volt osztálytársam is 7.ben már saját tortákat hozott suliba. szóval hajrá srácok! :D

2010. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen, ha a szüleidnél laksz, nem ciki. Ahogy írta is valaki, akkor ciki, ha saját háztartásod van, és nem tudsz főzni. Ez viszont nem csak ciki, de rém egészségtelen is. Nem szabad ezeket a gyilkos készkajákat enni, még ha meg tudod fizetni, akkor se. Lehetőleg mindent állíts elő te magadnak.


Egyébként meg bármikor meg lehet tanulni főzni. Én férfi vagyok, sajnos egyedül élek. 40 éves korom után költöztem távol az anyukámtól, addig pár utcára laktam, és hazajártam kajálni. Most már nem tudok, de azóta fokozatosan belejöttem a főzésbe, és szeretem is. Egyre jobbakat csinálok, meg mindig felfedezek valami új dolgot a neten. Ez egy teljesen jó elfoglaltság.

2010. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Én is 17 vagyok, és én most tanuloom:)
2010. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tud főzni, csak neki kell állni.

Max eleinte szakácskönyvből.

Engem sem tanított soha senki, meg nem is mondtam rá olyat, hogy: főzni tanulok. Nekiálltam, és kész lett a kaja. Hol jobb, hol rosszabb.

17 évesen már én főztem otthon majd minden nap. De amúgy ha otthon laksz nem gáz egyáltalán. Csinálni kell ;)

2010. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!