Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek gond az, ha egy...

Szerintetek gond az, ha egy háziasszony nem 2 féle levest,2 féle főételt, és 2 süteményt készít karácsonyi ébedre, hanem csak mindenből egyet-egyet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 10:30
 1/4 anonim válasza:
100%
Miért lenne baj? Szerintem nem gond, nálunk is csak sütiből lesz többféle.
2009. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gond, de persze olyat kell csinálni, amit mindenki nagyon szeret, hogy még az a gond se legyen, hogy esetleg valaki nem jóízzel ül az asztal elé. Nálunk pl még leves se lesz, hanem főétel gyanánt valami tejfölös-sajtos szelethúsok, meg közé rakva füstölt főtt tarja. Meghát a soksok süti:P
2009. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond.Én pl. másodikfélét készítek kettőt,ha valaki nem szereti az egyiket,akkor ott a második.És a következő nap sem kell főznöm-
2009. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gond? :)

Nálunk a családi vacsorán nem is olyan tradicionális karácsonyi menü van, hanem megegyezéses alapon de így is tök jól szokott sikerülni! Ráadásul vannak cukorbeteg rokonaink akiknek kisit máshogy kell főzni! De az a lényeg, hogy együtt vagyunk és beszélgetünk egy jót!

Kellemes Karácsonyt nektek!

2009. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!