Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a Tescoba melegétke...

Mit vegyek a Tescoba melegétkezésivel, hogy játékot ajándékot is fizethessek vele, úgy, hogy ne legyen gond?

Figyelt kérdés
A karácsonyi bónuszt meleg étk.utalványban kaptuk meg a férjemmel. Milyen élelmiszert vegyek, és milyen értékben, hogy ne legyen gond. Kb 60 e Ft-ot hagynánk ott, szeretnénk venni pórszívót és játékot is, szerintetek lehet?
2010. dec. 15. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Hát melegétkezési utalványból nem fogsz porszívót venni... Ugyanis kevés háztartásba kerül az asztalra vacsoraként..
2010. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha rendesek(nem minden tescoban)akkor érdemes beprobálkozni.Ha látják h vették sok élelmiszert melette akor nem feltétlen lesz belöle baj.Kell valami konzervet,mirelitet,helybes sütött pékárut.Persze az egyé utálványt nem engednék meg hanem mondjuk ha 20000 utalványod van ebböl 8000 a pordszivo a többi meg elmegy kajára akor szerintem nem szólnak.Sokszor hozzááálás káérdáse az egész.Van olyan énztáros aki beleköt még abba is ha nem vettél mindent amit kéne(ahoz h hazsnáls)van aki nem i nézi mit vettél és efogadja.Szerintem érdemes azért egy normális pénztárost megkérdezni hogy ha vesztek sok kaját akkor még egy porszivot lehet e venni.
2010. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy minden Tescóban elfogadják..legfeljebb vesztek még hozzá valami konzervet,és meg van oldva.Egyébként mi is azzal fizetünk mindig,de sosem volt eddig gond,ha műszaki cikk,pelenka,mosópor is került a bevásárló kocsiba.Bár mi vettünk mindig hozzá valami olyan dolgot,ami élelmiszer.Szóval biztosan el fogják fogadni,csak legyen közte élelmiszer.
2010. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tescóban elfogadják, csak az a lényeg, hogy legyen közte nagyobb rész élelmiszer is.

Leveleztem egy időben velük, mert egyik pénztáros elfogadta, másik kérte szedjük ki a nem ehető dolgokat, aztán megelégeltem és írtam az ügyfélszolgálatuknak. Azt válaszolták, hogy nagyobb részben legyen élelmiszer.

2010. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Auchanban mi szinte csak műszaki cikket vettünk melegétkezésin legutóbb, egy szót nem szóltak miatta. Tescoba nem nagyon járunk, így azzal nincs tapasztalatom.
2010. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Melegétkezésivel csak helyben készült kaját vehetsz, pl. grillcsirkét vacsorára. Így már mehet mellé a porszívó is.
2010. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy én tudom rosszul, de nem csak akkor lehet tescoban melegétkezésivel fizetni, ha helyben fogyasztod? Pár éve voltam ott pénztáros, akkor a kasszánál egyáltalán nem lehetett melegétkezésivel fizetni, csak a grillpultban. Persze azóta lehet, hogy változott.
2010. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Tescoról pozitív a tapasztalatom, de az beiskolázási segély volt utalványban. Volt, amikor külön kellet fizetni másik üzletben a tanszereket, ruhákat az utalvánnyal, a többit külön. A Tescoban az volt a lényeg, hogy legyen közte tanszer, esetleg ruhanemű, de nem számított, milyen arányban oszlik el, csak több legyen a számla vége, mint az utalvány értéke.

Azért az lenne a biztos, ha valamelyik szimpatikus pénztárossal megbeszélnéd a vásárlás előtt, mert ők sem egyformán rugalmasak. Ha azt mondja oké, akkor nála fizettek. Az Intersparban sem kell mindennek élelmiszernek lenni, és mindent kifizethetsz meleg étkezési utalvánnyal. Nálunk az Auchannál ki is van írva, hogy milyen étkezésit fogadnak el, vásárolt terméktől függetlenül.

2010. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek, akkor majd bepróbálkoznik, bár elég ciki esz a pénztártól visszapakolni a műszaki dolgokat, ha éppen ballábas a pénztáros, mert sajnos egyébként nincs módunkban kifizetni, szóval szorítsatok! Mindenkinek kellemes ünnepeket!
2010. dec. 15. 15:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok, és nektek is kellemes ünnepeket!!!
2010. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!