Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok mit...

Mit csináljak? Nem tudok mit enni!

Figyelt kérdés
Holnap reggel héttől délután kettőig iskolában leszek, de csak 1 icike-picike szendvicset tudok vinni... A szüleim nyolc zsemlét vettek, viszont a bátyám ötöt elrakott magának, kettőt pedig megevett. Mit tegyek? Nem akarok éhezni... (Nem bírom ki, hogy ne egyek 6-7 órán keresztül.) 14/L

2016. dec. 1. 21:53
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Édesek vagytok, ahogy ugrotok erre a rendszeresen visszatérő kamukérdésre.
2016. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
79%
Éhen haltal már kamu királylány? 😂😂
2016. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Persze, semmi kaja nincsen otthon (se zöldség, se gyümölcs, se valami rágcsálnivaló) amit be tudnál rakni a szendvics mellé. Emellett péntek reggel egy bolt és pékség sincsen nyitva, sőt az iskolabüfé is zárva tart. Nagyon hihető. :) Ha még is ez a helyzet akkor meg eszel egy zsemlét, nem hiszem, hogy éhen halnál...

Amúgy mi lett végül, sikerült kaját szerezni?

2016. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy nem volt nyitva egy bolt sem, pénzt nem tudtam kérni. 0 Forintból nehéz lett volna venni bármit. Az is kolában nincs büfé, a faluban pedig nincs pékség. Egyébként szinte üres gyomorral érkeztem haza, de kibírtam, legközelebb nem hisztizek. :D
2016. dec. 2. 22:40
 45/47 A kérdező kommentje:
*iskolában
2016. dec. 2. 22:40
 46/47 anonim ***** válasza:
77%
És a szüleidnek jelezted már, hogy kevés a nyolc zsemle, mert a bátyád egy beles állat?
2016. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Igen. Ezentúl külön vesznek mindkettőnknek.
2016. dec. 3. 22:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!