Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van joga apámnak azzal fenyege...

Van joga apámnak azzal fenyegetni hogy nem ad enni?

Figyelt kérdés

Sokszor megfenyeget hogy ha nem csinálom meg amit mond, nem kapok enni.

Most is hazajöttem a suliból fáradtan, tanulni is kell, de ha nem segítek a házimunkában (gyakran apám rámbízza a "csicska" melót") nem ad enni.


2016. okt. 25. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
A torveny szerint nincs joga, neked pedig nincs jogod nem megcsinalni a csicska munkat amit ad.
2016. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
nem, viszont azt megteheti hogy direkt olat főz amit nem szeretsz, mást meg nem tart otthon.
2016. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem úgy kell engem elképzelni mint egy lusta anyámasszony katonáját, megcsinálnám én akkor is, sőt akkor még jobban, ha normálisan mondaná el.


Ilyenkor mindig arra gondolok hogy minek baszott a világra akkor, ha nehezére esik neki enni adni nekem, mert SAJNOS még nincs önálló jövedelmem, gyerek létemre.

2016. okt. 25. 16:30
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

nem normális.

annyit tudsz tenni,hogy kinyitod a hűtőt/szekrényt és eszel amit találsz. nem vagy már gyerek,hogy neki kelljen enni adni neked.

2016. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Ha nappalin tanulsz 21 ev alatt koteles etetni es fedelet biztositani.

Ennyi alap koteles tobbi internet tv stb stb mind optio.

Szerintem segits ha mar most hulla vagy mi lesz ha dolgoznod kell

2016. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondtam már hogy nem a segítéssel van baj. Az meg érthető hogy nem azonnal és dalolva megyek csinálni amit mond 9 óra suli után egyből, úgy hogy még ki se fújtam magam. Ja és nem csak egyszeri alkalmoról van szó, hogy ezzel fenyeget.
2016. okt. 25. 17:22
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Kell "etetnie", de a ne halj ehen es a finom etel mint Mako Jeruzsalemtol...


Amig o tart el, o a fonok es ha olyan, akkor nagyon tud szivatni, nem nyerhetsz.


Csinald meg, amit mond.

2016. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

9ora suli utan..

Nem lehetsz olyan kicsi, alt isk., ha napi 9 orad van.., csinalj magadnak kajat nagylany/fiu vagy!

Viszont ha kicsi vsgy, nincs napi 9orad es van erod meg idod azt a par kis munkat elvegezni!

Gondolom nem nagy ordongoseg, levinni a kukat es hasonlok, biztos nem haladja meg a kepessegeidet!;) szal dontsd el hogy merre vagy!

2016. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem bünteti meg senki érte, ha erre gondolsz.


Ha éheztetne, súlyosan alultáplált lennél, akkor intézkedne bárki is. Elsőként azzal, hogy védelembe vesznek. Ami csak annyi, hogy időnként ellenőrzik.

Ha nem javulna, kiemelnének a családból (intézet). Utána indítanának veszélyeztetés miatt eljárást.

2016. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Negyed öttől fél hatig itt ültél a gép előtt. Annyira nem lehet sok az a tanulni való...
2016. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!