Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámnak milyen pszichés...

Apámnak milyen pszichés betegsége lehet (mert biztos hogy ez az)?

Figyelt kérdés

Apám általában normális viszont vannak időszakok amikor teljesen kifordul önmagából.

Pl.olyanokat mond hogy mikor tör már ki a háború meg mikor jön a Boko Haram rendet tenni.(Én teljes mértékben irtózom az ilyenek gondolatától is)Meg azt mondja ha kiderülne hogy súlyos beteg egy éjszaka alatt végezne az összes ellenségével.(Én még az ellenségeimet is segítem) Aztán odamegy a gázpalackhoz és elkezdi nyújtogatni a gyújtót meg elkezdi hogy felrobbanhatna a házunk.Aztán ha veszekszünk Isten káromolja. (Én vallásos vagyok) Van hogy egy nap 30-szor is elmondja.A tudjuk mit. :( Lelkileg a viselkedése nagyon kikészít és érthetetlen a számomra hogy lehet az én apám ilyen.

Anyával jó a házassága,nem iszik,nem drogozik.Akkor mi a fene van vele? Ha felhozom neki azt hogy orvoshoz kellene mennie még jön nekem. Sokszor agresszív.Mit tegyek?

20/L


2015. jún. 16. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Anyámnál így kezdődött a skizofrénia.
2015. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy egyébként sokáig Kazahsztánban volt katona.
2015. jún. 16. 23:00
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Akkor lehet , hogy ptsd hatására kijövő skizo?
2015. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Lehet poszttraumás stressz zavar.

Nézz utána.

2015. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem lehet, ez PTSD. Kezelni kellene, mert ennek sulyos kovetkezmenyei lehetnek.


Ha tudsz, menekulj abbol a hazbol, amig lehet.

2015. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Beteg, valószínűleg nincs is tudatában. Anyámnak hasonló problémája van (bár ő nem volt katona vagy ilyesmi, nála más miatt). Nem sokat tudunk segíteni, pedig ő orvoshoz is jár, és jártunk az orvosánál konzultálni, de az orvosa meg nem hallgat ránk, erőltetni meg nem lehet, amíg akkora hülyeséget nem csinál. Ő azt képzeli, hogy kémkednek utána, lehallgatják itthon meg a munkában, meg rejtett kamerával figyelik, állandóan el akar költözni (apám már nyugdíjas, anyámnak van kb. 10 éve), meg hogy a család szövetkezett ellene azokkal, akik megfigyelik, sokat kiabál, és megállás nélkül képes beszélni, akár az utcán is, mások előtt. Ma kb. este fél 10-kor már úgy tudtam csak leállítani (végső elkeseredésemben csak ez jutott eszembe), hogy kihívom rá a rendőröket csendháborítás miatt.
2015. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel te nem tudsz mit kezdeni, csak annyit, hogy elköltözöl onnan. Te és az anyád is.
2015. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nagyon rossz anyagi körülmények között éltek, hitelkárosultak vagytok, vagy történt valami más a közelmúltban, ami miatt apukád ennyi keserűséget érez mostanában? Érte valami súlyos kudarc, veszteség, ami miatt így haragszik a világra?
2015. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig volt katona és mikor jön haza?

Mesélt a kinti dolgokról?

2015. jún. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja.

Vagy csak egyszerűen utálja ezt a rotthadó világot,amiben élünk,mert ő lát is nem csak néz!

2015. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!