Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok mit...

Mit csináljak? Nem tudok mit enni!

Figyelt kérdés
Holnap reggel héttől délután kettőig iskolában leszek, de csak 1 icike-picike szendvicset tudok vinni... A szüleim nyolc zsemlét vettek, viszont a bátyám ötöt elrakott magának, kettőt pedig megevett. Mit tegyek? Nem akarok éhezni... (Nem bírom ki, hogy ne egyek 6-7 órán keresztül.) 14/L

2016. dec. 1. 21:53
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Igen, máskor is.
2016. dec. 1. 22:07
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

S azért másnap szólj a szüleidnek és/vagy a bátyádnak, kicsit sem normális, hogy feleszik mindent.


Amúgy más nincs otthon? A te korodban már főzni is tudtam, de pár tojást az ember meg tud főzni vagy sütni hozzáértés nélkül is, percek alatt.

A hűtőben sincs semmi?

2016. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Senki sem pikkel rám. Ezt miből következtetted?
2016. dec. 1. 22:08
 14/47 A kérdező kommentje:
Tojást tudok sütni, viszont nem szeretem. Olyan, amit el tudnék vinni, nincs.
2016. dec. 1. 22:09
 15/47 anonim ***** válasza:
90%

Ha végképp nem sikerül kajához jutnod majd, igyál sok vizet. Az némiképp eltelíti a gyomrod, és kibírod amíg hazaérsz.

A tesódat meg úgy állon tudnám most vágni hogy eltörne a bokája.

2016. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim válasza:
100%
Eloszor is. Ha tudsz, lopj vissza egy szendvicset. Aztan nezz korul a hazban. Alma, banan, mandarin apro keksz.. csak van otthon valami.. Aztan holnap mikor kelnek a szuleid, kellj fel te is es beszelj veluk, hogy adjanak penzt kajara, vagy zsemlere. Aztan visszafekszel aludni.
2016. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem következtettem, hogy pikkelnek rád. De ha nem, akkor nincs kérdés, kérsz és adnak, ennyi. Kiindultam valamiből s utána taglaltam azt, hogy mi van, ha az nem működik.
2016. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
41%
Nem szeretni kell. Itt sírsz, hogy éhezni nem akarsz. Akkor ne válogass. De írtam sok más megoldást. Én is azt eszem, amit szeretek, ez érthető, DE ha nincs más, akkor még szárított fügét is ennék, pedig azt igazán nem bírom.
2016. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

# 18

Érthető amit írsz és igazat is adok, de azt is nézni kell hogy a mai iskolásoknak mi ciki. Na, hát előcsapni egy tányér rántottát és fém villával elkezdeni enni a teremben, az pont abba a kategóriába tartozik.


Viszont reggel még suli előtt ehetnél tojást, jobb mint üres gyomorral kezdeni.

2016. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél vissza két szemlét, ne legyél már ilyen életképtelen. Szüleidtől meg kérj pénzt tízóraira. Bátyádat eddig amúgy farkasok nevelték, hogy ennyire paraszt?
2016. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!