Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok mit...

Mit csináljak? Nem tudok mit enni!

Figyelt kérdés
Holnap reggel héttől délután kettőig iskolában leszek, de csak 1 icike-picike szendvicset tudok vinni... A szüleim nyolc zsemlét vettek, viszont a bátyám ötöt elrakott magának, kettőt pedig megevett. Mit tegyek? Nem akarok éhezni... (Nem bírom ki, hogy ne egyek 6-7 órán keresztül.) 14/L

2016. dec. 1. 21:53
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Kenyér nincs otthon? A zsemlébe is gondolom tennél valamit. Tedd azt be két szelet kenyér közé.

Esetleg mikrós süti? Alig kell hozzá pár dolog, a lányom egy időben rendszeresen azt vitt a suliba...

2016. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Mikrós süti:


[link]

2016. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
45%
most komolyan ennyire életképtelen valaki 14 évesen, hogy nem tudja kinyitni a hűtőt és a konyhaszekrényt?
2016. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Nem vagyok életképtelen.
2016. dec. 1. 22:42
 25/47 anonim ***** válasza:
41%

Jó, ha neki ciki rendes ételt enni a suliban, ne egyen, én csak segíteni akartam s szerintem a tojás remek étel. De úgyis írta, hogy nem szereti. Amúgy nem kell kés és villa, pl. a főtt tojást meg lehet enni kézzel, de ez már úgysem számít, elvetett ötle.


Amúgy a süti nem is rossz ötlet, tojás, egy kis ez, egy kis az... Bár lehet, hogy az is ciki, én már nem tudhatom a mai fiataloknál mi nem az.

Az én gyerekkoromban még nem haltunk éhen, ha volt étel a házban.

2016. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
100%

Pár gyors megoldás, ami eszembe jutott:


1. Hol laksz? Biztos nincs semmi pékség a közelben? Pékség, ABC, végső esetben gyorsétterem elvitelre?

2. Nézz körül a házban. Szinte biztos, hogy nem áll üresen az összes polc, kaparj össze mindent, amit találsz. Gyümölcs, babapiskóta, keksz, csoki, kockasajt. Életet menthetnek.

3. Régen nem szerettem a tojást, kivéve a rántottát. Ha szereted és fel tudsz kelni egy kicsit hamarabb, csinálj egy adagot, és reggelizz meg suli előtt.

4. Valakitől csak tudsz kérni egy fölös szendvicset. Esetleg írj rá egy barátodra, hogy vészhelyzet van, legyen olyan drága és hozzon neked is szendvicset, később viszel neki sütit vagy valamit.

5. Nálunk a suliban ki van rakva egy nagy kosár kifli, lehet belőle vinni, nálatok?

6. Írj a szüleidnek egy cetlit, hogy nincs kajád, hagyjanak egy kis pénzt neked az iskolabüfére. (remélem bátyád nem teszi el)

7. Szólj/írj cetlit a bátyádnak, hogy szánjon már meg pár zsömlével. Lopj, ha kell.


OFF:


#19 Előfordult egy csomószor, hogy bevittem egy "tál" (tejfölösdoboz) készételt, és fémvillával megettem a teremben, a kutyát se érdekelte, észre se vették :D

Osztálytársam pedig rendszeresen csinálja, ő most rátért az egészséges táplálkozásra, dobozban rizs, saláta, csirkehús, mitököm :D

2016. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem állítottam, hogy ciki lenne késsel-villával enni az iskolában. Vittem már lasagnet, tortaszeleteket, palacsintát, üvegtésztát is, viszont a tojást nem szeretem, undorító íze van. :)
2016. dec. 1. 22:47
 28/47 A kérdező kommentje:
Ó, hányszor mondtam neki, hogy hagyjon nekem is! :D Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, a bögrés sütit elkészítem.
2016. dec. 1. 22:49
 29/47 anonim válasza:
100%
Palacsintát nem tudsz csinálni? Csak van otthon valami, amivel meg tudod kenni, de nálam van olyan pont, amikor olyan éhes vagyok hogy csak úgy natúr is magamba tömném
2016. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Nálunk csak alma van, de azt az alsósok kapják meg, nekünk a rohadt jut.
2016. dec. 1. 22:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!