Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok mit...

Mit csináljak? Nem tudok mit enni!

Figyelt kérdés
Holnap reggel héttől délután kettőig iskolában leszek, de csak 1 icike-picike szendvicset tudok vinni... A szüleim nyolc zsemlét vettek, viszont a bátyám ötöt elrakott magának, kettőt pedig megevett. Mit tegyek? Nem akarok éhezni... (Nem bírom ki, hogy ne egyek 6-7 órán keresztül.) 14/L

2016. dec. 1. 21:53
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
78%
Ne idegesítsetek fel , hogy itt most arról van szó, hogy nem bír ki 6orat (!!!!) egy zsemlevel??
2016. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Az a zsemle roppant kicsi.
2016. dec. 1. 22:52
 33/47 anonim válasza:
85%
Kelj fel korábban aztán süssél valamit..találd fel magad.
2016. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Eleve hat órakor kelek, hogy a reggelimet időben elkészítsem. Ne aggódj, feltalálom magam.
2016. dec. 1. 22:57
 35/47 anonim ***** válasza:
54%
31-es igazat adok neked. Van aki egész suli alatt nem eszik és kibírja. Egy ismerősöm csak főtt kaját volt hajlandó megenni azt meg nem vitt mert mibe meg ciki.
2016. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim válasza:
100%
Bár nem hiszem el,hogy nincs az egész házban valami gyümölcs vagy bármi amit belefér a táskádba és ehető is..
2016. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
85%

Ó én el tudom képzelni, hogy éhezne egy zsemlével, ezt írta s csak tudja, ő milyen. A párom is kegyetlenül éhezne a hatalmas reggelije nélkül, s van olyan, akinek napi 3 étkezésnél is több kell.

Persze nyilván minden egészséges ember kibírja evés nélkül egypár órán át, de azért rossz éhezni, a figyelmet is ronthatja meg minden.

(Nekem elég ebédelni, de megértem, hogy vannak másféle emberek.)

2016. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
75%

Volt egy szociológia tanárom. Neki volt egy mondása ami így szólt.


"Annyira szerencsétlen, hogy ha elküldenék a sivatagba 5l vízzel, egyszerűen szomjan halna"


Ébreszd fel a szüleidet, szólj a bátyádnak, kelj fel mikor a szüleid kelnek és kérj pénzt. Nagyszülők, kereszt szülők,

Rokonok. Keress otthon egy szelet kenyeret, kalácsot, kiflit bármit. Keress a hűtőben, kamrában bárhol elvihető ételt. Keress a nappaliban, bárhol pénzt. Kétlem hogy ne találnál minimum 300ft-ot. Stb stb stb addig tudnám írni amíg meg nem éhezem. De nem fog szerepelni közte, hogy "unatkozok, szóval a gyakorin trollkodok" szóval f

2016. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
53%
Napi 6xeszek megértelek,de én reggelente felkelek,hogy megsüssem a hust,meg a riszát
2016. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, hogy VEGYENEK TÖBB ZSÖMLÉT.
2016. dec. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!