Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Furcsa étkezési szokások/kajak...

Furcsa étkezési szokások/kajakombinációk?

Figyelt kérdés

Neked vannak olyan szokásaid az étellel kapcsolatban, amelyre más esetleg rácsodálkozik? Pl. eszel együtt bizonyos kajákat, amit más együtt undorítónak/furának/szimplán rosszízűnek tartana, vagy vannak-e ételek, amiket bizonyos okok miatt csak az általad meghatározott módon fogyasztasz? Mindjárt leírom a sajátjaim, és akkor érthető lesz :)


- mustárral/majonézzel eszem a pizzát, a ketchupot nem szeretem rajta

- imádom a savanyúságok levét

- vegetával eszem a paradicsomot, ill. undorodom a már régebbi paradicsom magjaitól (a friss, még kemény paradicsom magjai okésak)

- reggelire nem tudok zöldséget enni, se tízóraira, az ebéd az első, amiben lehet zöldség

- szeretem villával enni a joghurtot

- és kanállal enni rizst

- mikor kiürül, mindig szétvágom a tejes/gyümölcsleves dobozt, mert idegesít, hogy marad az alján

- kissé olvadtan szeretem a túrórudit

- minden teát tejjel iszom


2014. márc. 7. 22:09
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%

Vannak itt fura szokások :D


-nem tudom a darabos joghurtot megenni mert hányingerem lesz tőle

-a pörköltett tejfölel tudom csak megenni

-imádom a lekváros tejet

-kakaót szórok a túróra és csak úgy magában megeszem

-csak simán vajas-ketchupos kenyeret is el szoktam nyamnyogni

-nutella-banán legjobb


Én is össze ehetek bármit nem lesz semmi bajom :D

2014. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok :D

Azt még kihagytam, hogy imádom a cukros-zsíros kenyeret :D

2014. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori kedvencem volt, a vajas lekváros kolbászos kenyér, de csakis teavajjal, meg házi szilva lekvárral és házi kolbásszal az igazi.

Minden reggel ezt kértem :D

Meg szeretem a jégkrémet, fagyit kicsit megolvasztani, mielőtt megeszem, zavar, ha túl jeges.

Nem eszem roppanós cukormázzal bevont sütiket, pl mignon, puszedli, mert ezeknek az érintésétől ráz a hideg.

2014. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szeretem csak úgy simán, magában enni a vajat, meg a tejport, meg a leveskockát...
2014. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes számú sógorom majonézzel ette a házi szalonnát.A kettes számúnak 2 evés volt egy erőspista.Kisgyermek koromban a kedvenc kajám a cukros-zsíros kenyér volt,és a mai napig élek-halok a nyers tésztákért.Több linzertésztát eszem,mint sütés után.És imádom a zsenge fű mélyen lefő puha,sárga szárát.
2014. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a nyers tésztából én is bezabálok, sütés előtt.De a kevert sütitésztákat is szívesen elnyalogatom, pl a cukorral kikevert tojássárgáját, vagy a tojásfehérje habot, meg hasonló nyalánkságokat, de a nyers pizzatésztára is rájárok, miközben kel.
2014. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

nyers tészta evészet csak nálunk van "megbélyegezve" (értsd: a többség azért mégis szereti), angolszász országokban cookie dough ízesítésű minden van, ill. lehet kapni tubusos cookie dough-ot is. Mennyország, én mondom :)


A vajat mondjuk személy szerint nem tudnám magában enni, nekem kicsit tömény volna, max cukorral felverve. A tejpor magában viszont tényleg nyertes :D


Valaki írta a szalonna-majonéz kombót... hát, ez az én bűnöm is (majonéz+bármilyen husi -> tekercs vagy katona :D)

2014. márc. 8. 09:59
 48/60 A kérdező kommentje:
És nagyon tetszik még a vajkrémes-szalámis-csalamádés-pirosaranyas szenya :) szívesen megdobnám még sajttal és olívával, hmmm, mi lesz ma a vacsi? :)
2014. márc. 8. 10:05
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

41-es vagyok

A tejport én is szeretem meg a leveskockát magában enni. A nyerstészta is favorit. A cappuchino port is magában eszem. Mikor olyan 6 éves voltan született kistesóm és a tápszert magában megettem. Sőt az ételízesítőt is imádom magában enni. :)

2014. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%
Vegetás zsíroskenyér.:) Ha van mellé egy kis hagyma vagy savanyúság,akkor az már maga a kánaán.:)
2014. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!