Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Furcsa étkezési szokások/kajak...

Furcsa étkezési szokások/kajakombinációk?

Figyelt kérdés

Neked vannak olyan szokásaid az étellel kapcsolatban, amelyre más esetleg rácsodálkozik? Pl. eszel együtt bizonyos kajákat, amit más együtt undorítónak/furának/szimplán rosszízűnek tartana, vagy vannak-e ételek, amiket bizonyos okok miatt csak az általad meghatározott módon fogyasztasz? Mindjárt leírom a sajátjaim, és akkor érthető lesz :)


- mustárral/majonézzel eszem a pizzát, a ketchupot nem szeretem rajta

- imádom a savanyúságok levét

- vegetával eszem a paradicsomot, ill. undorodom a már régebbi paradicsom magjaitól (a friss, még kemény paradicsom magjai okésak)

- reggelire nem tudok zöldséget enni, se tízóraira, az ebéd az első, amiben lehet zöldség

- szeretem villával enni a joghurtot

- és kanállal enni rizst

- mikor kiürül, mindig szétvágom a tejes/gyümölcsleves dobozt, mert idegesít, hogy marad az alján

- kissé olvadtan szeretem a túrórudit

- minden teát tejjel iszom


2014. márc. 7. 22:09
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%

Hetes, nagyon vicces a párod :D


"-minden étel, ami olyan, mint a menzamoslék"


Ezen konkrétan fetrengek :D :D

2014. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
100%

Minden zöldséget szeretek nyersen, párolva, főve, stb.

De savanyúság formájában semmit sem tudok megenni, még a szagától is hányingerem lesz. És az olyan salátákat sem tudom megenni, amiken ecet van. Attól is hányingerem van.

Ez alól kivétel a fejes saláta. De nem értem, hogy ha azt megbírom enni ecettel, akkor mástól miért van hányingerem, akkor is, ha csak rá gondolok. :)

2014. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%

néha csinálok rántottát a mikróban

5 éves fiam múltkor az önkiszolgálóban tükörtojást kért tarhonyával

anyósom úgy csinálja a rántott húst hogy liszt-tojás-liszt-tojás, ezért olyan lesz mint a bundáskenyér, szerintem gusztustalan

2014. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent leírtatok már előttem, amit én is hasonlóan csinálok, de van még néhány:


a tükörtojást, mindkét oldalán sütve szeretem és majonézzel meg mustárral egyszerre eszem


a hurkát csak füstölten, sütve és szintén majonézzel és mustárral


spagettit csak, csokit csak akkor eszek, ha van otthon valami szénsavas üdítő, esetleg ásványvíz,


imádom a bundáskenyeret és a füstölt sült kolbászt, de miközben sülnek a szaguktól rosszul vagyok...ja és a bundáskenyeret is mustárral majonézzel szeretem

2014. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül hogy megkostolnám a levest teszek bele sot, borsot.A narancs hajárol lerágom azt a fehéret,énis iszom a savanyuság levét,minden reggel csak vajas lekváros kenyeret tudok enni,mástol hányingerem van,este mikor lefekszek fel kell keljek egy kis kenyérkarét elrágni
2014. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%
Én is kanállal lapátolom a rizst.
2014. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim válasza:
100%
Ketchupos tejbedara. :-)
2014. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%

Imadom a sajtos-cukros tesztat, föleg ha a sajt kicsit ra van olvadra a tesztara.

A zöldsegek 90%at utalom, de megfözve, összeturmixolva es megfüszerezve kepes vagyok barmit megenni. (Igy pl imadom a brokkolit, amire normal allapotban ra se tudok nezni.)

Öcsem paprikaval eszi a nutellas kenyeret.

Anya az eletet is kiszivja a huslevesben levö csontokbol. :)


UI. Azert vannak itt erdekes szokasok...:D

2014. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok:


a párom szerint a liszt-tojás-liszt-tojás panír, azért lehet jó, mert nem kell hozzá kenyér. Szerintem furi.

A menzamoslék az a kaja aminek olyan szaga van, mint gyerekkorunkban a menzán. Beléptünk az ebédlőbe és tudtuk ma is éhen maradunk.

Mondjuk a párom a kórházban is megette az olyan rakott krumplit ami CSAK krumpliból állt. Most mentegetőzik, hogy éhes volt nagyon. És megjegyezném, hogy engem műtöttek, Ő csak elkísért. :)

Szegeden volt ehhez szerencsénk, na ott olyan kajákat adtak!


Én colat bármikor tudok inni, hajnalban éhgyomorra is.


Régebben ettük úgy a mirelit szalámis pizzát, hogy sütöttem bacont tükörtojással és ráraktam amikor már majdnem kész volt, és így mindenestül kicsit vissza a sütőbe.

2014. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%

a túró rudit mélyhűtőben tartom, és még félig fagyott állapotban eszem. :)

simán leöblítem az őszibarackot tejjel, másnak ez egyenlő a cifrafosással, nekem vasból van a gyomrom :)

a tökfőzeléket csípős gulyáskrémmel imádom.

cigizni csak úgy tudok élvezettel ha mellé ihatok valami cukros löttyöt vagy kávét.

a virslit ketchuppal és mustárral eszem, de mindig összekeverem a kettőt, és úgy mártom bele.

minden reggel almával indítom a napot, ez viszont inkább egyfajta rituálé :)

2014. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!