Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Furcsa étkezési szokások/kajak...

Furcsa étkezési szokások/kajakombinációk?

Figyelt kérdés

Neked vannak olyan szokásaid az étellel kapcsolatban, amelyre más esetleg rácsodálkozik? Pl. eszel együtt bizonyos kajákat, amit más együtt undorítónak/furának/szimplán rosszízűnek tartana, vagy vannak-e ételek, amiket bizonyos okok miatt csak az általad meghatározott módon fogyasztasz? Mindjárt leírom a sajátjaim, és akkor érthető lesz :)


- mustárral/majonézzel eszem a pizzát, a ketchupot nem szeretem rajta

- imádom a savanyúságok levét

- vegetával eszem a paradicsomot, ill. undorodom a már régebbi paradicsom magjaitól (a friss, még kemény paradicsom magjai okésak)

- reggelire nem tudok zöldséget enni, se tízóraira, az ebéd az első, amiben lehet zöldség

- szeretem villával enni a joghurtot

- és kanállal enni rizst

- mikor kiürül, mindig szétvágom a tejes/gyümölcsleves dobozt, mert idegesít, hogy marad az alján

- kissé olvadtan szeretem a túrórudit

- minden teát tejjel iszom


2014. márc. 7. 22:09
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam sajtos-lekváros kenyeret enni. Van, aki furcsán néz, van, aki egyáltalán nem csodálkozik, mert ő is eszik ilyet. Főleg kiránduláson, mikor épp a kenyér fogy el, jó dolog ez a lekváros sajt.
2014. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%

a túrós tésztát szalonnával és cukorral eszem egyszerre

szeretem a sült krumplit fagyiba mártogatni

bármit meg tudok enni egymás után, mindenféle következmény nélkül (másoknál pl. kakaó-barack kombináció hasmenést okoz)

a nutellát és a mogyoróvajat csak úgy magában eszem, kanalazom a számba

ha túl forró a leves/tea és nem tudok várni, vizet öntök bele

2014. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%

Igen: mindenhez - szó szerint kb. - savanyúságot eszem. Ráadásul olyan mennyiségben, hogy inkább az étel egészíti ki a savanyút, és nem fordítva.

Régen uborkasalátával ettem a milánói bordát is. :D

Akkor is eszem pl. céklát, ha párolt zöldségköret van, ami a családom szerint nem illik össze. Nekem ízlik. :D

2014. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok. Még valami eszembe jutott:

Imádom a Milka csokit, és van számomra egy ideálig "állaga", ami nagyon-nagyon picit olvadt, de nem folyósan persze, viszont valamennyire megpuhult. Így szeretem a legjobban.

Mivel szobahőmérsékleten kicsi az esély, hogy pont ilyen lesz, általában forró teát kortyolgatok csokievés közben (de nem egyszerre, hanem egy korty tea, egy kis csoki), és így - mivel felmelegszik a szám - pont megfelelő lesz a csoki. Nekem ez kihozza az ízét, vagy nem is tudom. :D

2014. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim válasza:
100%
Tojáspörkölt rizibizivel. Na meg sült hurka és kolbász kakaóval. Örök kedvencek. :-)
2014. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

igen, ismerem azt a csokiállagot... értem szavad :D

a nutellát és mogyoróvajat meg nem is ember, aki nem szokta kanállal enni :) én néha még egyébként a vajkrémbe eszek bele kanállal.

2014. márc. 7. 22:26
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem semmi :)


-a citromot úgy eszem, mint a narancsot. Megpucolom és gerezdenként megeszem

-milánói curryvel

-akármilyen korán, későn tudok csokit, pizzát és hamburgert enni

-ketchup mindenre jó szerintem

-undorodom a nyers hústól, megfogni sem tudom

-soha nem rágózom, mert az olyan étel amit csak rágni kell de nem lehet megenni

-nagyon erősen szeretem a kínai ráklevest annyira, hogy folynak a könnyeim


a párom:

-mindent ugyanazzal a kanállal képes megkavarni, ugyanabból a tányérból enni tök más ételeket

-mindent hidegen eszik

-a citrom héját megeszi

-semmire nem mondja, hogy romlott

-konzerves kajákat sokszor jobban ízlenek neki, mint a rendes főt ételek

-gagyi tejtáblák, nugátok (mert rég letűnt gyerekkorát juttatja eszébe, ezzel nosztalgiázik), tescos gagyi-legolcsóbb-karácsony után megmaradt szaloncukrok

-tescos virsli -mindig küzdeni kell, hogy ne olyat vegyünk

-minden étel, ami olyan, mint a menzamoslék

2014. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

figyelj, legalább nem kell megszakadni, hogy a párod kedvére tegyél :D


egyébként a currys milánói jól hangzik, lehet kipróbálom, mmm :)

2014. márc. 7. 22:31
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

A fánkot kizárólag sajttal és tejföllel eszem, nem lekvárral :)


Viszont a lekváros sajtos melegszendvicset is nagyon szeretem.


Savanyúságot szinte bármihez képes vagyok enni.

2014. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Kenőmájasos melegszendvics majonézzel, mások ezt nem találják finomnak. Az ételekben a csemege uborkát képtelen vagyok megenni, hányás kerülget akkor, vagy nem csak kerülget. Savanyúságként viszont nagyon szeretem. Amúgy a dobozokat én is szét szoktam vágni.
2014. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!