Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Normális h ilyen sokat eszek?

Normális h ilyen sokat eszek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és többet eszek naponta mint apum,de nem hízok.ez normális?lehet h bélférgem van?! és annak milyen jelei vannak? kérlek segítsetek!! nagyon aggódom! o.O

2012. ápr. 25. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, értem.:) De jót nevettem. Ne aggódj, szerintem még nem baj, főleg ha nincs túlsúlyod. Egyél ha jól esik, ha sok lenne a szervezet úgyis jelezné.
2012. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ha bélférged lenne az fájna egy idő után, vagy legalábbis éreznéd
2012. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
hú, rokonlélek!!!:D Én is zabagép voltam 13 évesen, szinte 1 órát sem bírtam kaja nélkül, mégsem híztam, és ez nagyon elkeserített. se mell, se popsi, csak határtalan gyomorkapacitás... a középiskolát 14 évesen 172 cm magasan, 50 kilóval kezdtem. most 22 vagyok, 178 cm, és 70 kg. Én csak suli után kezdtem hízni,addig csak nagyon lassan. na jó, most is zabálok... szerintem nem lehet kinőni, egyszerűen imádok enni
2012. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!