Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Normális h ilyen sokat eszek?

Normális h ilyen sokat eszek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és többet eszek naponta mint apum,de nem hízok.ez normális?lehet h bélférgem van?! és annak milyen jelei vannak? kérlek segítsetek!! nagyon aggódom! o.O

2012. ápr. 25. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De a biztonság kedvéért szerintem menj el orvoshoz.
2012. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg erőteljes fejlődésben vagy, ezért akár több táplálékra is szükséged lehet, mint egy felnőttnek.
2012. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy gond, lehet teljesen normális ebben a korban. De ha aggódsz a bélféreg miatt, gyógyszertárban ha jól tudom, recept nélkül is adnak féreghajtót. Egyik jele lehet, hogy éjjel viszked a feneked lyuka.
2012. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem simán fejlődésben vagy. :)

(Csak ettől függetlenül figyelj oda, mert, még, ha most nem is hízol, bizony később meglátszódhat az, ha most mértéktelenül sokat eszel. Én sem hittem el, amíg nem kezdtem el hízni olyan 15 évesen... Szóval csak mértékkel, de semmiképpen nem kell éheztetned magad!)

2012. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Az én fiaim is rengeteget ettek ebben akorban, mégis olyanok voltak, mint egy vonal. :-)))) Majd 40 után hízni fogsz ha sokat eszel, gondolom ilyen fajta vagy, gyorsabb az anyagcseréd, örülj neki.
2012. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1.) Növésben vagy, mégszép hogy sokat eszel.

2.) Ha sok energiát égetsz el egy nap, akkor természetes, hogy sokat eszel, hiszen a bevitt táplálék adja az energiát.

3.) Ha sokat eszel, akkor felgyorsul az anyagcseréd, tehát keveset raktároz el a sok ételből a szervezeted, ezért nem hízol. (Szerencsés, nekem minden apró falat egyből meglátszik.)


Szerintem nincs okod aggodalomra. Ha bélférged lenne, akkor gyakori rosszullétek miatt már kórházban lennél.

2012. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Semmi baj nincs!

Én is 13 vagyok,és lány.Többet ettem mint az anyukám szalonnából.Ez teljesen normális,fejlődésben vagy!

2012. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát most kicsit megnyugodtam.köszi.de az h növésben vagyok hát...nem nagyon növök.xd de azért köszönöm.:)
2012. ápr. 27. 15:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy sok? Mindenkinek mást. Sógornőm reggelire fél kiflit eszik vajazva, vagy egy szelet szalámival. Ebédre egy kis leves, egy szelet hús, valamilyen körettel. Vacsorája joghurt, vagy gyümölcs. Szerinte még ez is sok, mindig úgy érzi, hogy "tele van". A gyerekei meg többet esznek mint az egész óvoda együtt véve, mondták is az óvónők, hogy sokszor hánynak is, olyan torkosak. Otthon is ezt csinálják. Akkor most mi az hogy sok?
2012. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát kb.az hogy egész nap nyitogatom a hűtőt,állandóan azon gondolkodom hogy enni kéne valamit.apum ebédre átlag megeszik pl.1 tányér levest aztán utána már csak vacsit,én meg eszek 1 tányért levest aztán 20 perc múlva még 1-et és így tovább...
2012. máj. 2. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!