Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokat eszek még sincs semmi...

Sokat eszek még sincs semmi látszata. Van ennek valami oka?

Figyelt kérdés
Egész nap itthon ülök,néha felbuszozok Pécsre páromhoz de egyébként itthon vagyok és folyton csak eszek mert éhes vagyok minden fél órában vagy órában,de ennek semmi látszata,illetve de...fogyok,egyre csak fogyok. :S Nem tudom hogyan állítsam ezt meg :/ 170 cm magas vagyok és 46 kg. Néha 49 kg vagyok de mostanában egyre csak elfogyok :( Régen 52 voltam és nem voltam annyira vékony most meg már...
2012. febr. 2. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gyors az anyagcseréd , érdemes kivizsgáltatni hogy nincs e pajzsmirigy-túlműködésed, tipikus tünete, de ha a családod amúgy ilyen akkor a gének.
2012. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menni ezzel a gonddal, mert erre már nemigen lehet ráfogni azt, hogy aszténiás vagy, meg hogy ezt örökölted. Egyébként lehet idegességtől is, és lehet egyéb belszervi gondból is. Orvos tudná ezt megmondani pontosan.
2012. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A stressztől lehetséges,de nem vagyok benne biztos ahogy abban sem hogy örököltem :/
2012. febr. 2. 16:40
 4/5 anonim válasza:
Szia! Számold ki mennyi a testsúlyodhoz tartozó napi kalóriaszükséglet, és próbáld ezt a limitet jelentősen túllépni. Akkor tutira híznod KELL.
2012. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. febr. 6. 23:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!