Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem gondoljátok, hogy a...

Nem gondoljátok, hogy a magyar futball válogatottat? Sokat olvasom, hogy jó irányba haladunk de én úgy gondolom semmi látszata.

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:
a kérdést elírtam, valójában: hogy látjátok a magyar...
2011. márc. 28. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:

A magyar foci egy feneketlen kút, amibe a pénzt dobálják ész nélkül, de eredményt nem látunk (még egy 10 évig nem is fogunk).

Azokat a sportágakat, amikben sikeresek a magyarok, le se sz*rják, támogatást alig kapnak.

2011. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magyar foci egy sz@r. A támadósor kezd javulni (Dzsudzsák és Szalai révén), de sajnos Szalain kívűl egyetlen értelmes befejezőcsatárunk sincs (vagy labdatartó). A védelem egy katasztrófa gyerekes hibákkal. Például a hollandok ellen, azt hiszem a második gólnál, amikor kilépett a középső védő szélre a holland támadóhoz, amikor már volt ott egy ember és üresen hagyta a középen érkező embert, hát az elég szánalmas volt. Nem igaz, hogy ilyen szinten pl. nem tudnak váltani, tolódni, embert fogni.
2011. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen én is így látom...azok a sport ágak amikbe tényleg sikereket érhetünk el nincsenek megfelelően támogatva ellenben a futball válogatottal ami színről színre szégyent vall..
2011. márc. 28. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
ez elözőnek teljesen iagza va , téleg állandóan ilyen gyermeteg hibákra tudnak mindket kényszeríteni(pl.:finnek ellen azt az 1-e is ugy kaptuk , kilépett a belső védő és már a helyére érkezett az ellenfél és bevágta)
2011. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!