Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit reggelizzek? A férjem...

Mit reggelizzek? A férjem elvitte az utolsó zsemlét, én meg nem tudok kiugrani sehova, mert alszik még a kisbabám és éhen halok.

Figyelt kérdés

ha nem eszek, annak az lesz a vége, hogy leesik a vércukrom és rosszul leszek.

:(


éhes vagyok és enni akarok!!!! :DD


2011. aug. 25. 07:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%

jaj ez lemaradt

aki meg félti a vércukrát az tök mindegy mit eszik csak ne essen le lehet ebédnekvaló is,mégse feküdjön ájultan csecsemővel otthon míg valaki rányitja az ajtót

a párod meg ehetett volna útközben,csak nem a holdon laktok.

még mindig azt mondom zsemlét a fagyasztóba,nem lesz semmi baja.

2011. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
nem minden barátom dolgozik reggel.én se.elviszem a kisfiamat bölcsibe,fél 10kor indulok dolgozni,és számomra nem jelentene gondot ha valaki felhivna hogy hozzak neki vmit,sőt volt is rá példa....megértettem,nem volt probléma...
2011. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
82%
A zsemlét vizsgálatra elvivő férj valószínűleg hazaérkezett. 10 órakor végzett 1/2 12-re hazaérhetett, mivel elmaradtak a kommentek. Mostmár lesz teríts-meríts. Csak reménykedni lehet, hogy az alvó kisgyermek -az áfonyás bébiétel nélkül is- értelmesebb talpraesettebb, őszintébb, felnőtt lesz mint anyuka.
2011. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
Orvossal már beszéltél a leeső cukrodról?
2011. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, te jó dolgodban nem tudod, mit csinálj. Van egy csomó segítő szándékú ember, de te visszaélsz ezzel. Most vagy éhes vagy, vagy nem. Ha éhes vagy és vészhelyzetben nincs kaja, nem válogatsz, megeszed a paradicsomot (+1 db-tól semmi baja nem lesz a babának) meg a krumplit, és majd veszel az ebédhez krumplit, ha úgyis vásároltok. Ha meg nem vagy éhes, felesleges a nyafogás, attól nem terem kenyér az asztalodra.

Ha meg annyira félted a babádat egy db paradicsomtól, akkor nem kell mekis kaját zabálni még alkalomszerűen sem, szerinted a benne lévő 3 kiló só meg telítetlen zsírsavak jobb hatással vannak rá, mint a héten harmadszor evett paradicsom? Nem hinném.

Az igazság az, hogy egy hisztériás liba vagy. Képes vagy ennyit nyafogni azért, mert egyszer nincs otthon reggelire zsemle, és te márpedig azt akarsz enni, nem mást.

Vagy ennyire sajnálod az utolsó zsemlét a férjedtől? Csak mert én az enyémnek odaadnám, hogy ne kelljen éhesen indulnia.

És ne haragudj, nem hiszem el, hogy koppra annyi kaját vettetek, amennyi a partyra kellett, és az mind el is fogyott. De még ha igaz lenne, az sem változtat a lényegen, aki éhes, eszik, amit talál, nem válogat. Aki nem éhes, az meg ne egyen.

2011. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: Kicsit már túl menté a célon, már tiszta ideg levelet írogatsz nekem, mond mi húzott fel ennyire, nem kell ennyire dühöngeni, csak nyugodtan,légyszíves. Ne legyél már hisztis liba, kérlek!

Olvasd végig a topicot és láthatod, nem sajnáltam a zsemlét a férjemtől!

Itt aki jó tanácsod adott, azt elfogadtam, de aki elkezdett tanácsok nélkül szapulni, mint te is, annak sem írtam semmi rosszat, sőt!


Annyira komolyan veszitek ezt az egészet, hogy mutattam a férjemnek és jót röhögtünk mindketten, azt mondta, jobb dolgotok sincs,mint bolhából elefántot csinálni.

De tényleg, egy igen egyszerű kérdést tettem fel és már én vagyok a világ legrosszabb anyukája, embere, sőt, lassan gyilkos leszek és börtönbe is küldtök.


:)

2011. aug. 26. 07:54
 57/68 A kérdező kommentje:

Egyébként, mi lenne ha nem vitáznánk többet, én nem szeretek vitázni, alapból pozitív kedves ember vagyok.

Inkább írd le, hogy ma mit reggeliztél és elég a haragból meg dühöngésből!

:)

2011. aug. 26. 08:03
 58/68 anonim ***** válasza:
Jó reggelt! Még mindig itt tartunk? :-) Börtönbe veled Te némber. (ezt tényleg viccen szántam :-) Nem szoktam reggelizni, még a kávémnál tartok. Majd olyan 10 felé eszek valamit.
2011. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 A kérdező kommentje:

Neked is jó reggelt. Kávét én nem iszom, csak teát és tejet és ma reggel vajas zsemlét ettem! Aztán éhen ne halj 10-ig.

:)

2011. aug. 26. 08:36
 60/68 anonim ***** válasza:

Jo reggelt Csajszi! Szivbol orulok, hogy nem haltal ehen. (Vicc volt!)


En ma egeszsegtelenul reggeliztem. Barna kenyer, Zeguener(cigany) krem, paradicsom, feta sajt es hozza meg ittam egy doboz energia italt. Aztan betekertem a melohelyre es most mar itt van a zold tea az asztalomon.

2011. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!