Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit reggelizzek hajnal 3 és 4...

Mit reggelizzek hajnal 3 és 4 között?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jövőhéten délelőttös leszek és 5kor kezdődik a műszak. De mivel 1 óra az út, ezért hajnal 3 kor kelek és kb 9kor van lehetőségem először enni, de addig szerintem nem bírom ki.. Sajnos amúgy is kissé érzékeny vagyok reggelente nem bírok sokat magamba tuszkolni ezért kellene valami gyors és nem túl nehéz kaja amivel el is vagyok addig.

Köszi a tippeket előre is.


2011. okt. 1. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vacsorázni szoktam akkor :)


A reggeli kajával én is úgy vagyok mint te.

Ha tudom, hogy muszáj reggeliznem, mert különben sokáig nem tudok enni, akkor nekem a következő 2 dolog válik be:


1. Gyümölcsöt összeturmixolok (ha kell az állaga miatt, akkor vízzel vagy kefir, joghurt, tej is jó) és müzlit rakok bele.


2. A Jó Reggelt kekszeket is meg tudom enni, vagy ezeket a Kinder Pingui szerű kajákat.

2011. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
minden felekeppen valami teljes kiorlesu lisztel/bol keszult kajat egyel, mert az laktat es fokozatosan szivodik fel, szal nem leszel olyan hamar ehes
2011. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha busszal, vonattal mégy, akkor az előre elkészített szendvics, vagy kifli sajttal stb. megehető az úton is. Ezzel nyersz egy kis időt.
2011. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos az úton kajálás nem megy, mert kocsival járok dolgozni és nem szeretek se enni se inni a kocsiban, mert elveszi a figyelmem. Szóval az nem. Csak az a baj a vacsival, pedig amúgy jó ötlet, hogy akkor nm fogok tudni elaludni amig emésztek. :S Tudom bonyolult vagyok, de valahogy muszáj egy jó ritmust találni és ez lesz az első hét hogy így megyek, nemrég keztem. A kekszek jók lehetnek, mert az zsebre tudom vágni a nagy falkonos ivójoghurt meg elfér mellettem, hogy ha kell tudjak inni belőle. itthon meg akkor műzlit eszek majd.. megpróbálom így, aztán ha kevés, akkor nemtudom.. Mindenesetre köszi az eddigieket, de írhattok még, hátha valakinek van jó ötlete.
2011. okt. 1. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

zabpehely kásánal felfőzve gyümölccsel, tejjel/jogrhuttal, így finom, meleg állagút reggelizel, ami szerintem jobban elfog telíteni

teljes kiőrlésű pékáruból készült szendvics is jó

puffasztott búzaszeletek ivójoghurttal/kefírrel

tudsz vinni magaddal jó reggelt kekszeket, müzliszeleteket, túrórudit, kinder szeleteket, esetleg csokit is néha-néha

pogácsák teával, de turmixokat is tudsz csinálni és elvinni magaddal(gyümölcs, tej, zabpehely)

zabpehelyből nagyon finom kekszeket lehet sütni, és akármilyet érsd úgy hogy lekváros, gyümölcsös, fahéjas, kókuszos, túrós, magvas stb ezt joghruttal, kefírrek negenni nagyon finom

2011. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kocsival mégy, érj oda 10-15 perccel hamarabb, és akkor már valószínűleg nagyobb étvágyad lesz, mint egy órával korábban. A kocsiban mielőtt bemégy a munkahelyre, meg tudsz reggelizni.
2011. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 jó erős fekete kávé és rozs kenyér vaj tonhal paradicsom
2011. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!