Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mikor/Hánykor reggelizzek?

Mikor/Hánykor reggelizzek?

Figyelt kérdés

Minden hétköznap ötkor kelek.nekem a reggel nem reggel a kávé nélkül,de üres gyomorra mégsem akarok inni.Negyed-fél hatkor nincs még korán ehhez?

És mit egyek,hogy 11-12-ig kibírjam evés nélkül?


2010. szept. 2. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 finom kekszel kávé is jobban esik.Ès miért kell kibírnod délig 10 órai nélkül?
2010. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem korai, és ha 11-12 ről van szóü szerintem 2 ÓRIÁSkiflitbenyomhatsz gazdag feltéttel,és egy nagy bögre kakajóval
2010. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel 6-kor, mert máskor nincs idő.
2010. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a szervezeted nem nézi meg az órát , mikor felkelsz és elkezded a napot akkor neked az számít reggelnek ha 8 kor kelnél és mennél reggelizni akkor se lenne különbség a szervezetednek,

hogy hogy bírd ki hát szerintem megszokás kérdése el kell foglalni magad nekem az szokott működni mert ha unatkozok az előadáson akor egyből eszembejut hogy enni kéne valamit máskor meg ha van valami tevékeny program kibírom szinte egész nap egy reggelivel

2010. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lenyeg, hogy felkeles utan reggelizz, amikor/amilyen koran felkesz. Egy boseges reggeli kell, hogy elinduljon a szervezet.

PL.:

A 193 centiméter magas és 92 kilogramm súlyú, a pekingi olimpián nyolc aranyérmet szerző Michael Phelps amerikai úszó reggeli menüje: egy hatalmas tál zabkása, három „küszöb" nagyságú tojásos, hagymás, salátás, majonézes szendvics, továbbá petrezselymes rántotta, csokoládés palacsinta és két nagy csésze kávé.

.... Fekete Laci is mgirigyelhetne. :-D

2010. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D :D már bocs Phelps ezután a reggeli után leúszik 50 km-t délig :D normál embernek nem ilyen a napja
2010. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!