Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit reggelizzek? A férjem...

Mit reggelizzek? A férjem elvitte az utolsó zsemlét, én meg nem tudok kiugrani sehova, mert alszik még a kisbabám és éhen halok.

Figyelt kérdés

ha nem eszek, annak az lesz a vége, hogy leesik a vércukrom és rosszul leszek.

:(


éhes vagyok és enni akarok!!!! :DD


2011. aug. 25. 07:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%
és a tegnapi sütiből nincs már? tejjel az is finom lenne.
2011. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%
na ezért van nálam a fagyasztóban mindig zsemle meg kenyér.
2011. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:

nincs a tegnap sütiből, elvitt 8 tojást!!!

köszönöm a jó tanácsot, de én is szeretem a paprikát, :)

nem laktam egyébként jól, úgyhogy most várom, hogy felébredjen a kicsi, és lehet megeszem az áfonyás-almás bébiételét. (az áfonyától úgy is tartottam)


:)

2011. aug. 25. 08:29
 14/68 anonim ***** válasza:
81%
csinálj tojásos lepényt,2 tojás elég hozzá,liszttel sürited mint ha tészta lenne és ugy megsütös...meg izesitsd ahogy te szereted,bors,petrezselyemzöld...
2011. aug. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs,most olvasom h tojás sincs:(
2011. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod hogy ennyire ki ürüljön a konyhád? Máskor vegyél egy pár konzervet,tasakos levest aranytartaléknak.
2011. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
65%

Én három hete nem eszem kenyeret meg péksütiket. De jól el vagyok sajton, paradicsomon, tejfölön, joghurton meg zabpelyhen és lekváron reggel. (nem mind egyszerre)



"gondolgodjon"

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:15


Talán gondolkodjon. Elég gonosz vagy. Bosszúálló magyar.

:(

2011. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nézegettem most a konyhában, hogy ha a párom elvinné az utolsó zsemlét, még mindig mennyi mindet tudnék enni. No nem azért mert annyira tele vagyunk. De mennyire üresnek kell lennie egy konyhának ahhoz, hogy ne lehessen valamit reggelizni.
2011. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
100%

nincs otthon egy kis rizs vagy krumpli, tészta?

tudnál csinálni tejberizst, vagy magában vegetás vízben megfőzöd hozzá mehetne a sajt és a paprika, vagy főtt krumpli kis sóval/vajjal6sajttal, sajtos tészta

valami levespor, gyümölcs vagy zöldség?

vajkrém, sajtkrém, felvágott? hozzá akármilyen sós vagy édes keksz? pici babának sincs babapiskóta vagy valamilyen étel? mert ha lenne több te is tudnál enni belőle?

máskor ne hagyd ennyire kifosztani alap élelmiszer-1-2 zacskós, tésztás leves, 1 kilo zabpehely, cukor, liszt, tartós tej, gyümölcslé, paradicsomlé, pár szem krumpli, konzevr borsó, kukorica, bab, lencse, konzevr készétel, rizs, tarhonya, tészta, szószpor, májkrém, tonhalkonzerv, pászka-vésztartalék kenyér helyett, lekvár, müzliszelet, keksz mindig legyen otthon ha megszorultok ezek jól jönnek

2011. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
15%

a 65 %-os 8,43-nak!!!! Te még sohasem gépeltél el egyetlen szót sem??? akkor nagyon fa@a gyerek vagy!!

a bosszút, meg viccnek szántam, de Te meg egy humortalan,

valószínű nem magyar vagy!!!

Szép napot!

2011. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!